Показано 1–24 із 44

Канальні кондиціонери

Канальний кондиціонер – кліматичне обладнання, що розподіляє повітря по декількох приміщеннях за допомогою системи вентиляційних каналів. В іншому він нічим не відрізняється від звичайного кондиціонера – в його основі лежить компресор, конденсатор та вентилятор. Стандартні моделі здатні працювати як на охолодження, так і на обігрів.

Характеристики та особливості канальних кондиціонерів

Канальний кондиціонер має внутрішній та зовнішній модулі. Обидва блоки з’єднані за допомогою мідних трубок, якими циркулює холодоагент. Система повітряних каналів дозволяє доставляти охолоджене або підігріте повітря кількома приміщеннями.

У процесі роботи зовнішній модуль забирає повітря з вулиці, після чого він потрапляє у внутрішній модуль, де охолоджується або прогрівається. Далі він проходить через систему фільтрів, після чого розподіляється на кілька повітряних потоків – і переміщається каналами.

Канальна система кондиціонування має широкий діапазон потужностей. Залежно від конкретної моделі, вона варіюється від 3,5 до 50 кВт, що уможливлює встановлення кліматичного обладнання в квартирі, офісі, великому заміському будинку.

Особливість канальної системи в тому, що встановлювати її потрібно ще на стадії будівництва або під час капітального ремонту. Від якості монтажних робіт і самого проекту залежить комфорт використання, у тому числі – і рівень шуму. Зазвичай внутрішній блок встановлюють у службовому приміщенні, коморі або на технічному поверсі. Тоді він ніяк не заважатиме відпочинку та роботі.

Переваги використання канальних кондиціонерів:

 • можливість підтримувати комфортну температуру одразу у кількох приміщеннях;
 • малий рівень шуму;
 • приховані комунікації та внутрішній блок;
 • можливість поєднати канальну систему з вентиляцією.

Однак варто враховувати і низку особливостей, що безпосередньо впливають на експлуатацію. Так, канальний кондиціонер не дає змоги в кожному приміщенні налаштовувати окремі параметри температури. А перед встановленням важливо звернутися до професіоналів, щоб отримати проект системи, а потім – і правильний монтаж. Канальні кондиціонери припускають обов’язкову наявність підвісної стелі, що також варто мати на увазі.

Види канальних кондиціонерів та особливості вибору

Виробники пропонують широкий вибір систем канального типу. Але всі вони поділяються на дві великі групи:

 1. З циклічним двигуном. Вмикаючись, такі кондиціонери працюють на повну потужність і вимикаються, як тільки повітря прогрілося або охололо до заданих параметрів. Увімкнення також відбувається автоматично, коли температура знижується або навпаки підвищується.
 2. Інверторні. Цей тип пристроїв працює, плавно регулюючи продуктивність. При досягненні заданої температури кондиціонер не вимикається, а переходить на менш потужний режим. Це дозволяє заощадити до 30% витрати електрики, адже під час роботи немає різких стрибків споживання при включенні.

Інверторні моделі є більш економічними – таке придбання вважається раціональним. Але й коштують вони дорожче за кондиціонери зі звичайним двигуном. Їх рекомендують замовляти у разі, якщо система працюватиме стабільно і тривалий час із високим навантаженням. Зазвичай це стосується комерційних та офісних приміщень.

Вибираючи канальну систему кондиціювання, також звертайте увагу на такі характеристики:

 1. Рівень продуктивності. Вона залежить від площі приміщень та потужності пристрою. Підбирати кондиціонер потрібно, виходячи з площі, кількості техніки і людей, що проживають або працюють. Чим більше обладнання працює, чим більше людей тут – тим потужнішою має бути система.
 2. Рівень шуму. Незважаючи на те, що внутрішній блок ставлять зазвичай в окреме приміщення, вибирайте варіант із показником не більше 50 дБ.
 3. Додаткові функції. Дистанційне керування, наявність нічного режиму або інших опцій робить експлуатацію більш комфортною.

Вибір канальної системи краще доручити професіоналу, який точно розрахує всі необхідні параметри, виходячи з особливостей будівлі та приміщень.

Купити канальний кондиціонер у Львові

Інтернет-магазин Airwind пропонує замовити надійні та продуктивні канальні кондиціонери для дому чи офісу. У нашому каталозі представлений широкий вибір моделей, що відрізняються між собою за ключовими характеристиками. Ціна також буде різною, але ми гарантуємо, що вартість дозволить підібрати потрібний варіант під будь-який бюджет.

Магазин працює у місті Львів, але надсилаємо замовлення ми по всій Україні. Наш чотирирічний досвід дозволяє запропонувати клієнтам лише перевірену побутову техніку для дому та офісу. За цей час ми також створили комфортні умови замовлення, подбали про високий рівень сервісу.

Чому варто недорого придбати канальний кондиціонер у нас:

 1. Широкий каталог кліматичної техніки та комплектуючих до неї.
 2. Лише оригінальне обладнання від перевірених брендів.
 3. Послуги з встановлення та сервісного обслуговування техніки.
 4. Прийнятні ціни – можна замовити обладнання дешево.
 5. Швидка та безпечна доставка до вашого населеного пункту.

З усіх питань звертайтесь до менеджерів магазину – вони допоможуть підібрати потрібну модель, дадуть додаткову інформацію про неї. Зробити замовлення можна через сайт або зателефонувавши нам по телефону!

Популярне обладнання: купити кондиціонер, кондиціонери побутові, мобільні кондиціонери, настінні кондиціонери, монтаж кондиціонера, мульти-спліт системи, промислові кондиціонери, касетні кондиціонери, підлогово-стельові кондиціонери, опалювальна техніка, електричні конвертори, повітряні теплові завіси, теплові насоси, зволожувачі повітря, очищувачі і зволожувачі повітря, осушувачі повітря.