Показано 1–24 із 41

Що таке канальний кондиціонер

Серед усіх напівпромислових рішень для офіс, ресторанів та торгівельних центрів найбільшої популярності здобули системи, які називаються канальні кондиціонери, які встановлюють у львові. Сьогодні, це найдешевший, економний та ефективний спосіб підтримувати комфортну температуру у старих приміщеннях. 

Особливості

Головною особливістю канального кондиціонеру як напівпромислового рішення для підтримання кліматичних умов в офісах, ресторанах та торгівельних центрах являється можливість комбінування та вбудовування канальної систему у існуючу вентиляцію.

Завдяки цьому, купити та встановити канальний кондиціонер у Львові вийде значно дешевше, ніж будь якої іншої системи.

У той самий час, треба звертати увагу на те як і де буде встановлено блок охолоджування, адже якщо він буде розміщений невірно, то це значно підвищить рівень шуму у приміщенні.

Переваги

Головною перевагою кліматичних систем на базі канальних кондиціонерів є:

  1. Дуже легке у порівнянні із іншими промисловими рішеннями, встановлення системи.
  2. Можливість з економити велику кількість грошей на розповсюджувальний системі.
  3. Легке обслуговування приладдя, завдяки тому, що у нього усього один охолоджувальний блок.

Окрім того, внутрішній блок можна встановити скритно,  адже це стельова конструкція. Завдяки цьому ваш інтер’єр у приміщенні (якщо це великий ресторан) буде ідеальним, і кондиціонер ніхто не побачить. 

У той самий час, інтеграція з уже існуючою системою вентиляції є не тільки перевагою, але й недоліком системи. Адже, якщо вентиляція має проблеми, дірки, або іржу, то завдяки кондиціюванню, усе це попаде до основного приміщення.

Як обрати касетну систему

Обрати і купити добрий касетний кондиціонер не буде великою проблемою. По-перше треба визначитись із:

  1. Площею приміщення. Не треба обирати кондиціонер із запасом. Заздалегідь треба розрахувати реальну площу приміщення та висоту стелі у ньому.
  2. Можливістю скритного встановлювання.
  3. Чи потрібно вам встановлювати окрему вентиляцію, чи є можливість вбудувати касетний кондиціонер у існуючу.
  4. Тип двигуну. Для великих приміщень, краще обрати кондиціонер із прямим двигуном, а от для невеликих побудов, краще обрати інверторний двигун, що буде значно більш енергоеффективним у порівняні із класичним.
  5. Кількість блоків розповсюдження. Адже касетні кондиціонери відносять до мульти-спліт систем.

І звісно не забувайте про гарантію від виробника.