Монтаж кондиціонера Leave a comment

Чому ж краще буде довірити монтаж вашого кондиціонера професіоналам?

Сподіваємося, що ви знаєте, що кондиціонер – це далеко не побутовий прилад, який можна поставити і забути про нього. Перед тим як ви будете його купувати вам потрібно для себе вирішити 7 важливих завдань. Завдяки цьому ви уникнете розчарувань, втрати часу і марних витрат, і так …

  1. Розраховуємо потужність вашого обладнання, яке, до речі кажучи, повинна виконувати всі поставлені перед вами завдання, при цьому не буде навантажувати мережу;
  2. Врахувати розміри і освітленість приміщення, скільки людина буде регулярно перебувало в кімнаті.
  3. Обміркувати свої побажання і вимоги: Які функції необхідні, а які просто примха. Ви напевно погодитеся, що переплачувати понад 30% за ті опції, якими ви швидше за все навіть користуватися не будете, дурість;
  4. Подумати як можна зробити монтаж, щоб не завдати шкоди дизайну екстер’єру та інтер’єру вашого приміщення;
  5. Дізнатися де будуть перебувати зовнішній і внутрішній блоки, таким чином, ви зможете відповідати всім вимогами безпеки. Найкраще буде пам’ятати про те, що до блоку кондиціонера повинен надходити повітря, причому вільно;
  6. Вибрати ту модель, яка як не можна до речі впишеться у ваш інтер’єр;
  7. Дізнатися, чи можна змонтувати зовнішній блок без того щоб залучити спецтехніку або ж проальпіністов.
  8. У вас вже є 100% відповіді на запитання? Хіба всі ваші друзі дадуть вам пораду за місцем проживання? Хто буде нести відповідальність, якщо щось піде зовсім не так?

2. Монтаж кондиціонера: він зможе продовжити життя вашої техніки

Ви, напевно, б не відмовилися, якби ваше обладнання служило вам вірою і правдою без поломок і збоїв? Спробуйте довіритися справжнім фахівцям: WIND, ви завжди можете покластися на наш досвід. Ми допоможемо вам визначити місце і підібрати його з урахуванням всіх вимог і норм. Буває таке, що саме завдяки цьому фактору, монтаж роблять некваліфіковані фахівці. Саме тому вам не уникнути аварій і пошкоджень.

3. Ви самі добровільно позбавляєте себе від гарантії виробника

Якщо вам кондиціонер встановлюватимуть некваліфіковані фахівці, що в слідстві зніме відповідальність з вашого виробника. Все подальше поломки, після ваших невдалих експериментів, природно будуть усуватися за ваш рахунок. Хіба вам не прикро буде спочатку купувати жаданий кондиціонер з величезним терміном його роботи, а вже після цього зіпсувати його якимось тому монтажем?

Ви повинні для себе запам’ятати, що саме якісний монтаж кондиціонера – це прямий запорука ефективної і тривалої роботи кондиціонера!

Для нашої компанії це можна назвати золотим правилом, яке забезпечує вам надійний імідж. Монтаж вашого устаткування і теж самі пусконалагоджувальні роботи будуть проводитися фахівцями з досить високою кваліфікацією і багаторічним досвідом роботи, що в результаті забезпечить вам надійну роботу, як під час післягарантійної експлуатації, так і в період її ж.

Фахівці компанії WIND зроблять монтаж ваших кондиціонерів: промислових, побутових або ж напівпромислових.

Якщо ви все ж таки зважитеся на покупку кондиціонера, то можливий безкоштовний виїзд до вас нашого фахівця, для того щоб він зміг оцінити ваше приміщення, для визначення найбільш вигідного місця для встановлення кондиціонера або ж розрахунку витрат на монтаж кондиціонера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надішліть нам номер телефону і ми вам зателефонуємо

Заявка на дзвінок


Дякуємо ми зв'яжемося з вами протягом 5 хвилин:)