Отображение 1–24 из 30

Касетні кліматичні системи

Встановлення професійних кондиціонерів у напівпромислових та промислових приміщеннях на здобуває великої популярності. Адже професійні касетні кондиціонери здатні підтримувати задану температуру в продовж великого часу, та при тому являються значно більш енергоефективними у порівнянні із іншими системами.

Типовий касетний кондиціонер дуже нагадує класичну мульти-спліт систему. Але на відмінну від традиційного побутового кондиціонеру,  ньому може бути дуже велика траса між блоком охолоджування повітря, та блоком циклювання повітря.

Окрім того, на один блок охолодження може бути до 4-5-ти блоків розповсюдження, що під’єднанні до однієї траси.

Завдяки цьому, касетний кондиціонер Львів частіше встановлюють у торгівельних центрах, коли потрібно охолоджувати та підтримувати температуру у приміщенні значно більше ніж 500 квадратних метрів.

Переваги касетних систем

Переваги касетних систем для напівпромислових та промислових приміщень, над класичними кліматичними кондиціонерами це:

  1. Легкість обслуговування. Адже уся система циркуляції фреону знаходиться в одному місці.
  2. Можливість встановлення декількох розповсюджуваних блоків до одного охолоджувача.
  3. Можливість безперебійної роботи довготривалий час.
  4. Велика надійність.

Окрім того, спеціальні блоки у касетному кліматичному обладнанні надають змоги розповсюджувати повітря одразу у чотирьох напрямках, що дозволяє встановити розповсюджуваний блок у центрі приміщення, та отримати максимально рівномірний потік повітря.

Як обрати касетну систему

Перед тим як купити касетний кондиціонер у львові, треба зрозуміти декілька факторів, які можуть сприяти вибору тієї чи іншої моделі:

  1. Тип двигуну. У касетних кондиціонерах можуть використовуватись прямі двигуни, та інверторні. Перші можуть значно швидше охолодити повітря до потрібної температури. Другі мають намоги підтримувати температуру за меншими енергозабезпеченням, що важливо, якщо у приміщенні зберігаються продукти.
  2. Розрахована площа приміщення. Не треба обирати кондиціонер більш потужний ніж того потребує приміщення, адже у цьому випадку, програма буде охолоджувати повітря на 1-2 градуси нижче ніж вказано на датчику.
  3. Кількість блоків розповсюдження.
  4. Додаткові функції. Зволоження повітря, або його озонування.
  5. Тип використовуваного фреону. Краще обирати озонобезпечні моделі, якщо у приміщенні більший час будуть знаходитись люди. Він значно менш енергоефективний, але й безпечніший.

Що стосується ціни, то якщо вирішили брати касетний кондиціонер, краще зверніть увагу на виробника та гарантію, адже обслуговування кондиціонеру у випадку виходу його із строю, обійдеться значно дорожче ніж для побутового.