Отображение 1–24 из 30

Щороку все більше людей цікавляться кліматичною технікою, зокрема, кондиціонерами. Однак із попитом зростає і ціна, тому часто виникають певні труднощі з вибором. Всім хочеться придбати функціональні, проте бюджетні прилади. У таких випадках у пригоді стануть вироби Neoclima як дуже якісне обладнання для того, щоб створити оптимальний мікроклімат у приміщенні.

Цій торговій марці вдалося досягти успіху завдяки злагодженій роботі працівників. Вона базується на тому, що чітко розподіляються функції, а також відбувається постійний обмін ідеями та інформацією.

Компанія Neoclima регулярно проводить дослідження, щоб бути в тренді та перебувати серед лідерів у галузі кліматичного обладнання. Завдяки цьому вона постійно вдосконалює своє обладнання й доповнює модельний ряд новими виробами. Тож кожен кондиціонер Неокліма виготовляється за революційною технологією, всю продукцію тестують, а також ретельно контролюють її якість.

Настінні кондиціонери Neoclima: види та критерії вибору

Neoclima як досвідчена компанія виготовляє кондиціонери різного типу. Наприклад, це можуть бути:

  •         Спліт-системи. Це пристрої, які зазвичай встановлюються у приміщенні середньої площі, особливо де є підвісні стелі. Такі системи охолоджують рівномірно, вони доступні за ціною та зручні у використанні.
  •         Канальний кондиціонер спліт-систем. Його використовують у приміщеннях, які мають технічну спрямованість. Канальные кондиционеры підійдуть для складів або виробничих установ.

Взагалі настінні моделі – найбільш популярні для застосування в побуті. Вони призначені для того, щоб охолоджувати повітря, а також робити його чистим. Окрім настінного кондиціонера Neoclima також можна придбати:

  •         Віконний. Його комплектація дуже проста та надійна. Таке обладнання очистить приміщення від решток пилу, а також охолоджуватиме повітря. Для таких моделей характерна низька ціна, що особливо приємно дивує вибагливих покупців кондиціонерів Neoclima у Львові.
  •         Колонного типу. Найчастіше його ставлять у великому приміщенні, наприклад, у ресторані чи конференц-залі.
  •         Мобільний або переносний. Його не потрібно спеціально встановлювати, до того ж він має такі самі функції, як і спліт-система. Однак врахуйте, що мобільний кондиціонер Neoclima до вашого дому буде працювати значно гучніше. Зазвичай його використовують у заміському будинку, а також тих приміщеннях, де не можна встановити стандартну кліматичну техніку (наприклад, у торговельному кіоску).
  •         Підлогово-стельовий. Найкраще встановлювати його у кімнаті середньої чи великої площі, адже у таких пристроїв висока потужність. Це позначається і на вартості кондиціонера Neoclima, тож підлогово-стельові моделі часто дорожчі за названі вище.

Які переваги має кондиціонер Неокліма?

Спліт-система Neoclima до цього часу є популярною та має значний попит, адже вона:

  •         Багатофункціональна. Кондиціонери не тільки виконуватимуть свою основну функцію – завдяки їм можна буде позбутися несприятливих запахів та забрудненого повітря.
  •         Економічна. Техніка споживає мало електрики, тому й особливо популярні кондиціонери Neoclima у Львові.
  •         Надійна та безпечна. Компанія-виробник акцентує на захисті оточення, тому не використовує у своїй продукції фреон, який може нашкодити озоновому шару.
  •         Доступна за ціною. Серед обладнання Неокліма є багато пристроїв, які поєднують гарне співвідношення функціоналу та ціни. Ви зможете легко знайти недорогі побутові кондиціонери, які будуть оптимально укомплектовані й мати відповідні технічні характеристики. Також доступні моделі преміум-класу, які задовольнять будь-які ваші потреби щодо функціональності обладнання.

Ціни на Кондиціонери Neoclima у Львові

Вони різняться залежно від моделі та її технічних характеристик. Відтак можна знайти варіанти вартістю від 6 тисяч грн, а також преміум-моделі до 18 тисяч грн. Наші консультанти залюбки допоможуть підібрати найкращий кондиціонер Neoclima саме для вас.

Що в літні спекотні дні, що в зимові морозні, що в міжсезоння – кліматична техніка завжди буде доречною. Завдяки їй температура у вашому приміщенні буде стабільною й оптимальною, тож організм не потерпатиме через різку зміну температурних умов. Майже кожен пристрій Неокліма має доволі низький рівень шуму – це особливо важливо, якщо ви шукаєте кондиціонер для спальні.

Варто вибрати обладнання, яке може самостійно очищуватися й проводити діагностику, – тоді не доведеться часто його обслуговувати. Особливий попит зараз мають кондиціонери, які здатні іонізувати й фільтрувати повітря завдяки іонам срібла. Вони ефективно та швидко позбуваються вірусів і шкідливих бактерій, піклуючись про здоров’я тих, хто перебуває у приміщенні.

Виберіть Неокліма – кондиціонер цієї компанії забезпечить оптимальний мікроклімат всередині офісу, будинку, квартири чи іншого приміщення, незалежно від того, яка температура буде зовні. У нас на сайті ви зможете знайти моделі різного типу. Звертайтеся, щоб отримати якісну кліматичну техніку й професійний сервіс. Ми проконсультуємо вас щодо вибору й за потреби здійснимо монтаж обладнання.