Показано 4 результати

Кондиціонери LG та їх особливості
Кондиціонери LG – справжні гарантії затишку і комфорту в будинку.
Сьогодні майже жоден житель міста не уявляє собі літні дні без кондиціонерів, і це навіть не згадуючи співробітників офісів і відвідувачів громадських будівель. Щоб створити здоровий і приємний клімат в приміщенні вашої квартири або офісу, ми пропонуємо вам кондиціонери LG. Ми цінуємо кожного клієнта, тому завжди готові надати вам допомогу при виборі потрібної моделі. Перед оформленням замовлення пропонуємо вам дізнатися наявність кондиціонера на складі, а після цього – можете спокійно чекати ваш товар.
Перша згадка про компанії LG – ще 5 січня 1947 року. Саме в той день підприємець Ку Ін Хой створив компанію Lak Chemical Co, у якій, можна сміливо сказати, почалася велика історія. Одними з перших продуктів LG були радіоприймачі. Сьогодні компанія впевнено займає лідируючі позиції в світі по виробництву DVD і CD-ROMів, телевізорів, цифрових відеоплеєрів і іншої електроніки.
А слово кондиціонер уперше було використано в 1815 році, в той час, коли французький вчений Жанн Шабаннес отримав британський патент на метод під назвою “регулювання і кондиціонування повітря в житлових і інших будівлях”.
Як правильно обрати та купити кондиціонери LG?
Принцип роботи кондиціонерів LG, як і інших моделей, базується на властивостях рідких речовин поглинати і виділяти тепло. Залежно від агрегатного стану фреону, система переносить тепло з одного боку в інший, в такий спосіб не виробляючи його самостійно. Переміщення холодоагенту забезпечує спеціальний компресор. Для обігріву він запускається в зворотну сторону за допомогою спеціальних клапанів.
Основні характеристики, від яких залежить ціна кондиціонера LG – його тип і потужність. Потужність підбирається індивідуально, з урахуванням характеристик, призначення, умов і експлуатаційних особливостей конкретного приміщення.
Основних типів можна виділити два:
Спліт системи. Найпоширеніший сучасний варіант. Це звичні кондиціонери на два блоки, один з яких залишається в приміщенні, а інший – виводиться назовні. Між собою вони з’єднуються кабелем і трубами для циркуляції холодоагенту. Спліт системи бувають канального, настінного, касетного чи інших типів. Для комплексних проектів використовуються мультіспліт системи, де до одного зовнішнього підключається декілька внутрішніх блоків.
Моноблочні кондиціонери. Бувають віконними або мобільним. Вони прості по своїй конструкції, економічні, не вимагають специфічного монтажу, але при цьому часто недостатньо ефективні і шумлять при роботі.
Найголовніше – щоб кондиціонер LG був підібраний індивідуально.
Кондиціонери LG: ціна та гарантії
За роки перебування на ринку кліматичної техніки наша компанія «Wind» надає допомогу при виборі, придбанні, доставці, установці і обслуговуванні кліматичної техніки, систем для охолодження, очищення і зволоження повітря, вентиляційного обладнання.
Ми пропонуємо купити кондиціонери LG, ціна яких в повній мірі виправдана бездоганною якістю. Кваліфіковані співробітники допоможуть з розробкою індивідуальних комплексних проектів для житлових, офісних, промислових приміщень та цілих підприємств.
У нас – тільки актуальні і сучасні моделі, якість яких неодноразово підтверджено на практиці. Ми пропонуємо лише найкращу продукцію, супутні комплектуючі та подальше обслуговування. Консультанти дадуть відповіді на всі питання, а гнучка система знижок – відмінна можливість істотно заощадити при розробці складних і масштабних проектів.

Заявка на дзвінок


Дякуємо ми зв'яжемося з вами протягом 5 хвилин:)