Сервісне обслуговування кондиціонерів

Слідом за важливим питанням з приводу установки вашого кондиціонера, цілком різонно виникає питання з технічного обслуговування, він можна сказати на пряму визначить термін загальної служби всього устаткування і його загальну ефективність.

Величезна кількість людей вважають, що для кондиціонера всього-то потрібен час від часу міняти батарейки в пульті і протирати вологою ганчіркою весь внутрішній блок. Вони помиляються. Кожен день спліт-системи ведуть боротьбу з брудом і пилом всередині та ззовні, її часом буває дуже багато, саме тому час від часу спеціальне обслуговування кондиціонерів в свою чергу повинно включати спеціалізований сервіс.

Власне наша компанія давно вже працює з різними кліматичними системами і в свою чергу може запропонувати весь спектр послуг даної галузі, які включають в себе:

  • чистку фільтрів,
  • чистку теплообмінників,
  • професійну діагностику,
  • перевірку дренажної системи,
  • заправку кондиціонерів  фреоном і т.д.

Вартість буде варіюватися в прямій залежності від складності та обсягу, класу і потужності обладнання. Хочеться відзначити, що при регулярному якісному обслуговуванні вашого кондиціонера, ви явно можете, сподівається на подвійний термін експлуатації, якщо порівнювати з тим терміном, що у вас заявлений в тех. паспорті.

Чим буде корисно сервісне обслуговування ваших кондиціонерів?

Крім інших позитивних якостей, сервіс кліматичного обслуговування буде корисний з економічної точки зору. Адже насправді всі кондиціонери коштують дуже навіть не мало, але дуже продуктивно працюють, щоб кліматичне середовище було оптимальне для вас, в той же час будь-яка поломка спричинить за собою не тільки фінансові витрати, але і зможе істотно відбитись на комфортабельності вашого приміщення.

Запам’ятайте, що не менше ніж два рази на рік, вам доведеться заправляти ваш кондиціонер новим фреоном, при зниженні його рівня до нижче оптимального, як правило, призводить до перезавантаження вашого компресора, в результаті, він ламається. Іноді ремонт кондиціонера обходитися до 70% його початкової собівартості, саме тому ми радимо користуватися періодичним сервісним обслуговуванням кондиціонера, щоб таким чином убезпечити себе і в той же час заощадити свої особисті кошти.

Надішліть нам номер телефону і ми вам зателефонуємо

Заявка на дзвінок


Дякуємо ми зв'яжемося з вами протягом 5 хвилин:)