Чому ж краще буде довірити монтаж вашого кондиціонера професіоналам?

Сподіваємося, що ви знаєте, що кондиціонер - це далеко не побутовий прилад, який можна поставити і забути про нього. Перед тим як ви будете його купувати вам потрібно для себе вирішити 7 важливих завдань. Завдяки цьому ви уникнете розчарувань, втрати часу і марних витрат, отже ...

  1. Розраховуємо потужність вашого обладнання, яке, до речі кажучи, має виконувати всі поставлені перед вами завдання, при цьому не буде навантажувати мережу;
  2. Врахувати розміри і освітленість приміщення, скільки людина буде регулярно перебувати в кімнаті.
  3. Обміркувати свої побажання і вимоги: Які функції потрібні, а які просто примха. Ви напевно погодитеся, що переплачувати понад 30% за ті опції, якими ви швидше за все навіть користуватися не будете, дурість;
  4. Подумати як можна зробити монтаж, щоб не завдати шкоди дизайну екстер’єру та інтер’єру вашого приміщення;
  5. Дізнатися де будуть знаходитися зовнішній і внутрішній блоки, таким чином, ви зможете відповідати всім вимогами безпеки. Найкраще буде пам’ятати про те, що до блоку кондиціонера повинно надходити повітря, причому вільно;
  6. Вибрати ту модель, яка впишеться в ваш інтер’єр;
  7. Дізнатися, чи можна змонтувати зовнішній блок без того щоб залучити спецтехніку або ж професійних альпіністов.

У вас вже є 100% відповіді на питання? Хіба всі ваші друзі дадуть вам пораду за місцем проживання? Хто буде нести відповідальність, якщо щось піде зовсім не так?

Встановлення кондиціонера може продовжити життя вашої техніки!

Ви, напевно, б не відмовилися, якби ваше обладнання служило вам вірою і правдою без поломок і збоїв? Спробуйте довіритися справжнім фахівцям: WIND, ви завжди можете покластися на наш досвід. Ми допоможемо вам визначити місце і підібрати його з урахуванням всіх вимог і норм. Буває таке, що саме завдяки цьому фактору, монтаж роблять некваліфіковані фахівці. Саме тому вам не уникнути аварій і пошкоджень.

Ви самі добровільно позбавляєте себе від гарантії виробника

Якщо вам кондиціонер встановлюватимуть некваліфіковані фахівці, що в слідстві зніме відповідальність з вашого виробника. Решта поломки, після ваших невдалих експериментів, природно будуть усуватися за ваш рахунок. Хіба вам не образливо буде спочатку купувати жаданий кондиціонер з великим терміном його роботи, а вже після цього зіпсувати його монтажем?

Ви повинні для себе запам’ятати, що саме якісне встановлення кондиціонера – це пряма запорука ефективної і тривалої роботи кондиціонера!

Для нашої компанії це можна назвати золотим правилом, яке забезпечує вам надійний імідж. Монтаж вашого обладнання і теж самі пусконалагоджувальні роботи будуть проводитися фахівцями з досить високою кваліфікацією і багаторічним досвідом роботи, що в результаті забезпечить вам надійну роботу, як під час після-гарантійної експлуатації, так і в період її ж.

Фахівці компанії WIND виконують встановлення кондиціонерів у Львові, будь-яких типів: промислових, побутових або ж напівпромислових.

Якщо ви все ж таки зважитеся на покупку кондиціонера, то можливий безкоштовний виїзд до вас нашого фахівця, для того щоб він зміг оцінити ваше приміщення, для визначення найбільш вигідного місця для установки кондиціонера або ж розрахунку витрат на монтаж кондиціонера.

Надішліть нам номер телефону і ми вам зателефонуємо

Заявка на дзвінок


Дякуємо ми зв'яжемося з вами протягом 5 хвилин:)