Відображається 1-24 з 198 результатів

Кондиціонери Neoclima та їх особливості
Якщо повернутися до історії самої торгової марки під назвою Neoclima, ми побачимо, що вона почалася зі створення торгової компанії на території Греції ще в 1977 році. Основну діяльність компанії з самого початку можна охарактеризувати виробництвом повітряних завіс, а також кліматичного обладнання. Понад 30 років компанія займається професійною діяльністю на ринку кліматичної техніки, що дає можливість завойовувати все більше і більше довіри своїх клієнтів по всій земній кулі, а також стати впізнаваним виробником систем кондиціонування, обігріву, обладнання для систем вентиляції та теплових завіс.
В основу технологічної бази від Neoclima включається система R&D, яка регулярно проводить різні розробки і тести своїх нових продуктів, модернізованих моделей. В основі лабораторій і науково-технічних центрів, які знаходяться по всьому світу, стоїть оцінка різних перспектив у розвитку прогнозованих вимог і сучасних технологій. Вони ж пред’являються в майбутньому до техніки.
Розробники постаралися вмістити концепцію в назву NeoClima – новий клімат.
Певними особливостями цього обладнання можна сміливо назвати вимоги до надійності, якості та ефективності. Всі продукти, які випустила компанія Neoclima, є поєднанням кращих розробок та інновацій, високотехнологічних і дизайнерських рішень.
Уже сьогодні Neoclima виробляє своє обладнання в таких країнах як Італія, Німеччина, Греція, Литва, Україна, Польща, а також деяких країнах Азії.
Як правильно обрати та купити кондиціонери Neoclima?
Щоб правильно підібрати і купити кондиціонери Neoclima, необхідно визначитися з деякими особливостями сучасних систем. Зокрема, найбільш поширені:
Віконні кондиціонери. Кріпляться безпосередньо на вікні, але займають простір, перекривають денне світло і сприяють проникненню в квартиру холодного повітря взимку. Також вони сильно шумлять і здатні тільки на охолодження. Основний плюс – низька ціна.
Мобільні кондиціонери. Всі елементи приховані в одному корпусі. Перевага – можливість переміщати обладнання по квартирі при необхідності. Часто супроводжуються пультами і додатковими опціями і не вимагають спеціальної установки. Мінуси – шум і необхідність виведення назовні шланга для відводу води.
Спліт-системи. Сучасна конструкція з внутрішнім і вуличним блоком. Плюси – функціональність, ефективність і низький рівень шуму. Основний мінус – можливість використання тільки в одному приміщенні. Для комплексного вирішення встановлюються мультисистеми, в яких до вуличного блоку підключаються відразу кілька внутрішніх.
Щоб правильно підібрати тип системи і розрахувати її потужність, необхідно враховувати конфігурацію і призначення приміщення, висоту і площу, кількість вікон і дверей, планування, те, наскільки приміщення прогрівається сонцем або під час опалювального сезону і безліч інших індивідуальних дрібниць.
Кондиціонери Neoclima: ціна та гарантії
Щоб купити кондиціонери Neoclima, ціна яких точно впишеться в бюджет, звертайтеся до фахівців нашої компанії «Wind». Ми допоможемо підібрати оптимальне рішення, незважаючи на складність і масштаби проекту.
В асортименті – найпростіші побутові системи для квартир і приватних будинків, складне обладнання для офісів та підприємств і все необхідне допоміжне обладнання, включаючи системи фільтрації, очищення і зволоження повітря, системи вентиляції.
Компанія «Wind» пропонує не тільки купити кондиціонери Neoclima. Ми також надаємо гнучкі знижки, організуємо своєчасну доставку, допоможемо з вирішенням усіх нюансів на етапі вибору, планування та реалізації проекту, розробимо комплексне рішення, все доставимо, встановимо і забезпечимо подальше обслуговування.

Заявка на дзвінок


Дякуємо ми зв'яжемося з вами протягом 5 хвилин:)