Показано 1–24 із 99

Кондиціонери Panasonic та їх особливості
Саме настінні спліт системи компанії Panasonic в світі вже завоювали кредит довіри і користуються надзвичайною популярністю. З усім цим безпосередньо пов’язане бажання компанії під брендом Panasonic весь час підвищувати якість кондиціонерів і вводити нові технології, які будуть спрямовані на те, щоб поліпшити життєві умови для їх власників.
Кондиціонери Panasonic у Львові заслужили величезну популярність. Купуючи продукт цієї фірми, ви не тільки отримуєте затишок і прохолоду в будинку, але в той же час і підготовлене чисте повітря, а також раціональну підтримку комфортної температури в вашому домі.
У моделях кондиціонерів Panasonic застосовують такі функціональні технології:
Технологія nanoe-G;
Система Econavi;
Система Heatcharge;
Жалюзі Quad Louver;
Inverter технологія.
Компанія Панасонік виробляє настінні спліт системи, які вона укомплектовує спеціальним захистом від перепадів напруги. У разі виключення або зникнення світла, коли кондиціонер буде ще працювати, режим і налаштування обов’язково зберігаються до наступного запуску. Збалансувавши якість і ціну, Panasonic вдалося отримати визнання на ринку кондиціонерів Львова і всієї України.
Як правильно обрати та купити кондиціонери Panasonic?
Дві основні опції сучасних кондиціонерів Panasonic – охолодження і обігрів. Якщо з режимом охолодження все зрозуміло, то на обігріві слід зупинитися докладніше.
Основне призначення функції – забезпечення комфортного мікроклімату навесні і восени. Саме тоді обладнання найкраще справляється, виділяючи в рази більше тепла, ніж споживає енергії. Під час морозів змінюються властивості компресорного масла і фреону, за рахунок чого ефективність падає, а знос – підвищується. З цією проблемою справляються всесезонні блоки або спеціальні зимові комплекти.
Серед інших корисних опцій:
Захист від стрибків напруги. Захищає прилад в разі відключення електрики або стрибків у мережі, а заодно зберігає попередній режим з налаштуваннями до наступного запуску.
Регулювання вологості повітря. Дозволяє осушити або зволожити повітря для комфортного і здорового мікроклімату.
Управління потужністю. Дозволяє встановлювати актуальні значення, що істотно покращує енергоефективність обладнання.
Додаткові фільтри. Існують протиалергенні фільтри, додаткові фільтри від шерсті, пилу, запаху, фільтри для іонізації повітря та багато іншого.
Вентиляція і направлення повітряного потоку. Сприяє рівномірному розподілу повітря по всій кімнаті, з огляду на режим роботи або без використання компресора взагалі.
Можливість купити кондиціонери Panasonic за вигідною ціною – справжня знахідка для всіх економних і практичних покупців.
Кондиціонери Panasonic: ціна та гарантії
Плануючи придбати кондиціонери Panasonic, ціна яких вигідно поєднується з бездоганною якістю фірмового кліматичного обладнання, звертайтеся до фахівців нашої компанії «Wind». Ми допоможемо підібрати комплексне та індивідуальне рішення для приватних і оптових клієнтів, для житлових будинків і квартир, офісів і цілих підприємств.
У нашому арсеналі – великий вибір обладнання, включаючи системи для вентиляції, очищення і зволоження повітря, а також всі необхідні комплектуючі. Досвідчені консультанти допоможуть визначитися з моделлю, після чого кондиціонер Panasonic буде доставлений на місце в обумовлений час.
Додатково ми займаємося монтажем і облаштуванням необхідних для цього комунікацій, гарантійним та сервісним обслуговуванням, надаємо допомогу і консультацію з будь-актуальних питань.