Відображаються усі з 17 результатів

Кондиціонери Cooper&Hunter у Львові

Якісний, тихий та енергоефективний кондиціонер – ідеальний варіант для купівлі в квартиру, дім, офіс або житлове приміщення. Такою є кліматична техніка бренду Cooper&Hunter. Вона виробляється з використанням озонобезпечного фреону R-410, функціями енергозбереження та інверторного типом роботи.

Виробнича база C&H має високий рівень стандартів виробництва:

  • 100% контроль комплектуючих;

  • ретельне дотримання технології складання і обов’язкове випробування кожної моделі

  • сумарна виробнича потужність – 27 млн ​​одиниць кліматичного обладнання: 20 категорій, 400 серій, 7 тис. моделей.

Доречі, за високий рівень якості продукції – кліматична техніка C&H включена в рейтинг FAB-50 Forbes.

Кондиціонери Купер Хантер мають екологічний сертифікат OHSAS18000 – гарантія екологічної чистоти і безпеки, а також сертифіковані ISO 9001, ISO 14000, CE, UL, УкрСЕПРО.

Продаж кондиціонерів пропонує широкий модельный ряд, де кожен користувач зможе підібрати собі найбільш оптимальне співвідношення ціни та якості. Кондиціонери Cooper & Hunter можуть працювали при високих навантаженнях без виконання сервісних робіт з очищення та дозаправки роботи не менше 5 років. Але не варто випробовувати витривалість, в будь-якому випадку довговічну роботу кондиціонерів гарантує правильний підбір потужності, своєчасне сервісне обслуговування і якісно зроблений монтаж.

Купити кондиціонер Cooper&Hunter у місті Львів, отримати повний комплекс із послуг монтажу та сервісу можна легко у нас – в інтернет-магазині “Airwind”. До асортименту нашого магазину ми підібрали найбільш популярні моделі, які мають позитивні відгуки та зарекомендували себе як надійні. Детальну інформацію можно отримати у менеджерів!