Особливості та переваги стельових кондиціонерів

Особливості та переваги стельових кондиціонерів

Підлогово-стельові кондиціонери – це системи клімат-контролю, зовнішній блок яких розміщується зовні будівлі або в спеціальному технічному приміщенні, а внутрішній поміщається під стелю.

Особливості конструкції.

Така спліт-система володіє характеристиками потужності показниками від 5 кВт, що робить можливим її використання для кондиціонування повітря у великих за площею приміщеннях. Стельовими можуть бути як побутові кондиціонери, так і напівпромислові, при цьому їх встановлення може бути виконане на будь-якій площі, виключаючи тільки можливість монтажу на підвісну стелю. Підлогово-стельові кондиціонери також можуть входити до складу мульти-спліт-систем. Стельова спліт – система підрозділяється на два типи:

  •  однопоточні. Такі побутові кондиціонери розподіляють повітряний потік в одному напрямку. Гарячим або холодним повітря надходить в підстельового простір, а потім поступово перемішується з повітряною масою всього приміщення. Ці моделі найбільш ефективні для охолодження;
  • багатопотокові. Такі моделі здатні розподіляти гарячим або холодним повітря одночасно в декількох напрямках. Ефективні для будь-якого режиму роботи.

Якими перевагами володіють стельові кондиціонери:

  • висока потужність. Завдяки чому такі системи підходять для швидкого кондиціонування великих приміщень (до 160 кв. м);
  • можливість автоматичного управління. Завдяки можливості вибору автоматичного способу регулювання роботи кондиціонера, система може завжди підтримувати в приміщенні оптимальну температуру, знижуючи інтенсивність своєї роботи в періоди, коли атмосфера навколо є оптимальною. Крім того, можливість встановлення таймера допоможе створити в приміщенні сприятливий мікроклімат до приходу в нього людей;
  • простий монтаж. Стельові кондиціонери можна встановлювати в приміщенні з готовим ремонтом,вони  не вимагають спеціального ремонту або перебудови стелі або стін, як у випадку з канальними і касетними кондиціонерами.

Замовити оптом будь-яку вподобану модель з повного каталогу побутових кондиціонерів або напівпромислових систем можна на нашому сайті “ua.wind.lviv.ua” або за телефонами:

097-004-12-56;

093-024-15-14;

032-253-40-09