Про AirWind

Ми професійно займаємось кондиціонуванням у Львові на протязі 4 років.
Індивідуальний підхід і якість обслуговування приємно здивують кожного!

air conditioner problems - Про компанію

Чим ми займаємось?

Професійний продаж, монтаж і  сервісне обслуговування кондиціонерів у Львові та Україні.

autovalutazione 1 - Про компанію

Наші плани

Плануємо підкорити ринок кондиціонування по всій країні.

116526 or - Про компанію

Дата заснування

Все почалось з травня 2014 року

people1 - Про компанію

Микола Гик Засновник

people2 - Про компанію

Марія Гик Менеджер

people3 - Про компанію

Олег Шніцер Менеджер

Що ми дійсно робимо?

Насправді ви можете в любий день завітати до нас у офіс і глянути самостійно. Але якщо по правді, то кожного дня ми спілкуємся як з новими так і постійними клієнтами, відправляємо монтажників на встановлення кондиціонерів, креативимо з рекламою, аналізуємо і стараємось покращити рівень обслуговування і т.д. Життя кипить в нашому офісі. Завжди раді бачити нових людей. Приєднуйся!

Наш майбутній ріст

В найближчі пару років ми плануємо розширити команду, зробити сервіс ще якіснішим, проаналізувавши попередній досвід. Дати клієнту не лише, що він хоче, але й набагато більше, про що клієнт на перший погляд і не здогадується.

На даний момент ми №1 у Львові у своїй справі, але поставивши таку планку, нам потрібно і рости з кожним днем, що ми успішно і робимо!

А як все було?!

Микола Гик. Засновник

“Все було досить банально, всього лиш 5 років назад, коли потрібен був кондиціонер, я звернувся в одну компанію (не будемо зараз називати її), в результаті я отримав зовсім не якісну роботу в плані монтажу, не грамотно підібраний кондиціонер і погане відношення до клієнта. В результаті сам розібрався зі всім і самостійно замовив і встановив кондиціонер, ну а далі вирішив, щоб було б не погано зробити такий сервіс для всіх інших. Отак все почалось…”

Співпрацюйте з нами!

Ми раді не лише новим клієнтам, але й просто друзям. Тому якщо ви можете запропонувати умови співпраці, чи хочете влаштуватись до нас на роботу, ми завжди раді і наші двері відкриті для вас.

Основна інформація

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання. Звертайтесь до нас і ми з радістю постараємось відповісти на них в найкоротший термін.

Якість виконання нашої роботи це не лише сертифікати і листи подяки, але й відгуки наших постійних клієнтів!

З приводу кондиціонерів ми знаємо практично все, тому завжди якісно і швидко зможемо проконсультувати вас!

Рівень на якому ми працюємо з нашими клієнтами насправді досить високий, так як ми слідкуємо за лаконічністю, грамотністю і практичністю наших менеджерів кожного дня.

Вже більше 1450 клієнтів у Львові переконались, що саме наша компанія – це найкращий вибір на ринку міста. Ми завжди готові йти на зустріч нашим клієнтам.