Найчастіші запитання

Як правильно вибрати кондиціонер?

Питання вибору кондиціонера – суто індивідуальне, проте підійти до вибору кондиціонера можна з розумом, використовуючи загальні критерії вибору кондиціонерів. Критерії вибору наступні: 1) площа приміщення, 2) ціновий діапазон, 3) переваги по маркам. В першу чергу, кондиціонер в більшості випадків вибирається по площі *** приміщення, де буде встановлений внутрішній блок, в цей критерій також можна включити: сонячна сторона чи ні, можливо взяти кондиціонер з невеликим запасом, тобто кондиціонер, розрахований на велику площу. Далі, кондиціонер підбирається виходячи з Вашого бюджету і переваг по виробникам.

** Ви також можете зателефонувати на нашу телефону: (097) 004-12-56 і наш консультант допоможе Вам визначитися з конкретною моделлю.

*** Орієнтовний підбір при висоті стель не більше 3-х метрів. При висоті стель більше 3-х метрів необхідно проконсультуватися по телефону: (097) 004-12-56. При наявності в приміщенні великої (відмінного від середньостатистичного) кількості оргтехніки та іншого обладнання, що виділяє тепло необхідно вибирати моделі з більшою продуктивністю.

Чи вистачить мені одного кондиціонера на всю квартиру?

Ні. Звичайний побутовий кондиціонер може охолоджувати тільки одне приміщення, те, в якому він встановлений.

Чи можна купити один кондиціонер сильніший, замість двох, щоб охолоджував відразу і кімнату і коридор?

Не рекомендуємо так робити. Підбір більш потужної техніки, розрахованої на велику площу, призведе до застуди, дискомфорту.

Що таке іонізатор?

Це опціональний режим в деяких моделях кондиціонера, який працює так: вода утворюється усередині кондиціонера з повітря в приміщенні за принципом конденсації на склянці з крижаною водою. Водний конденсат іонізується і подається в приміщення, насичуючи його аніонами (негативно зарядженими іонами). Завдяки аніонам, що виробляються іонізатором, кондиціонер наповнює приміщення освіжаючим, природним і здоровим повітрям. Дихається легко, як біля водоспаду.

Що значить режим вентиляції в кондиціонері і чим він корисний?

Це режим циркуляції повітря без охолодження або обігріву. В обмеженому просторі (при закритих вікнах і дверях) вміст кисню в повітрі швидко зменшується, повітря стає несвіжим. Система вентиляції, вбудована в кондиціонер, забирає свіже повітря з вулиці, фільтрує його, ефективно видаляючи забруднювачі (двоокис вуглецю, формальдегід, запахи і бактерії), а потім подає його в приміщення.

В якому місці приміщення краще встановити побутовий кондиціонер?

Встановлення внутрішнього блоку спліт-системи (незалежно від виконання: настінного, касетного, канального і т.д.) повинна проводитися з урахуванням особливостей планування приміщення, його дизайну та інтер’єру. Довіртеся досвіду професійних монтажників і прислухайтеся до їхніх рекомендацій.