Представлено 4 товара

Gree – міжнародна компанія, що спеціалізується в галузі кондиціонування. Вона має інтегровані дослідження, розробки та власне виробництво, завдяки чому їй вдається випускати високоякісну продукцію для кондиціонування повітря. Широкий асортимент охоплює серед іншого, житлові та офісні кондиціонери Gree. Всі товари бренду отримали високий енергетичний клас і мають сертифікат Eurovent.

Кондиціонери Грі – одні зі світових лідерів за рівнем продажів. Кожен настінний пристрій цієї компанії характеризується високою міцністю, про що свідчить довгий гарантійний термін. Кожен третій кондиціонер у світі покинув фабрику Gree. Вони продаються в понад 160 країнах, а кількість користувачів вже давно перевищила 300 мільйонів. Завдяки широкому вибору можете легко вибрати модельний ряд відповідно до своїх потреб.

Заради оточення та на основі новітніх технологічних рішень Gree представляє інноваційні системи кондиціонування. Вони є екологічно чистими завдяки економії споживання електроенергії. Усе більшої популярності набувають інверторні кондиціонери. Вони не вимикаються, коли досягають максимальних показників потужності (як звичайні), а постійно функціонують – просто з різною потужністю.

Спліт-системи GREE

Таке комплексне рішення дуже зручне для кондиціонування в житлових і громадських будівлях. Воно дозволяє створювати складні системи, що з’єднують кілька внутрішніх блоків. Це одночасно заощаджує енергію та підвищує ефективність роботи.

Кімнатні кондиціонери Gree характеризуються компактним і естетичним корпусом, що відповідає кожному інтер’єру. Найчастіше вони використовуються у квартирах, офісах і магазинах. Можна знайти дуже цікаві моделі серед інверторних спліт-систем.

Такі пристрої мають цікаву конструкцію, низький рівень шуму та повністю автоматизовану роботу, якою можна керувати за допомогою пульта. Вони забезпечують не тільки охолодження, але й нагрівання, а високоякісні повітряні фільтри ефективно видаляють забруднення.

Особливості кондиціонерів Gree

 • Вбудований випарник

Компактна конструкція мінімізує габарити внутрішнього блоку, одночасно значно збільшуючи теплопередачу.

 • Вогнестійка електрична коробка

Електричний ящик, закритий металевим корпусом, запобігає пожежі в разі короткого замикання.

 • Комплексний дизайн

Вбудована задня база та конструкція піддону для конденсату запобігають витоку води та зменшують рівень шуму.

 • Запуск пристрою при низькій напрузі

Кондиціонери Gree можуть працювати при напрузі в діапазоні від 170 В до 265 В. Це особливо зручно, коли потрібно використовувати нестабільні джерела живлення.

 • Двостороння установка

Пристрій бренду Gree дозволяє проводити монтаж ліворуч або праворуч.

 • Автоматична діагностика

Обладнання автоматично виводить код помилки для більш легкого обслуговування чи ремонту в разі несправності.

 • Автоматичний перезапуск

Він відбувається зі збереженими налаштуваннями, якщо виникнуть раптові втрати електроенергії.

Обладнання створене відповідно до EN 61032

Безпека користувачів гарантується завдяки відповідному корпусу кліматичної техніки.

 • Легке транспортування

Зовнішній блок оснащений ручкою для легкого перенесення та захисту електричних компонентів і клапанів.

 • Вентилятор із високою ефективністю та безшумною роботою

Прозорий осьовий вентилятор бренду Gree є термостійким і забезпечує безшумну роботу.

 • Покращена конструкція лотка для крапельниць

Конденсаційна вода легко стікає й не замерзає на лотку. Крім того, ефективність нагріву збільшується при низьких робочих температурах.

 • Електроніка, стійка до високих температур

У зовнішньому блоці інвертора система ПХБ працює навіть при температурі до 85 °С. Також перевага в тому, що він розміщений у вогнестійкому металевому корпусі. Це додаткова причина, чому інверторні кондиціонери дуже популярні.

 • Потужний GREE компресор

Надзвичайно висока ефективність двоступеневого компресора дозволяє йому чудово працювати в широкому робочому діапазоні.

 • Корпус зовнішнього блоку з пластику

Зовнішній блок стійкий до корозії, що робить його придатним для використання в місцях із солоним повітрям.

Завдяки чому кондиціонери Gree досягають високої ефективності?

Система зниження температури:

 • Значна ефективність і стабільність роботи компресора.
 • Електронний розширювальний клапан (EEV) точно регулює витрату холодоагенту, знижуючи температуру.
 • Висока ефективність і більший теплообмінник із оптимальним розміщенням труб.

Система повітряного потоку:

 • Збільшений вхід і вихід повітря у кондиціонерах Gree.
 • Оптимальна конструкція вентилятора з поперечним потоком зі збільшенням повітряного потоку та кращою ефективністю передачі тепла.
 • Оптимальна конструкція осьового вентилятора зі збільшеним діаметром для (теж – для збільшення повітряного потоку та кращої ефективності передачі тепла).

Система управління – компресор за технологією 3DC Inverter

Кондиціонери Gree оснащені подвійним обертовим компресором, створеним за технологією 3DC Inverter. Завдяки цьому найсучаснішому рішенню пристрої підтримують більшу ефективність при низьких температурах у режимі опалення. Двигуни вентиляторів зовнішніх і внутрішніх блоків – це безщиткові двигуни постійного струму BLDC. Вони призводять до більшої ефективності й тихішої роботи пристроїв, що значно підвищує комфортність користування.

Які додаткові фільтри можна встановити?

Компанія Gree виготовляє кондиціонери і при цьому не забуває про ключове питання для багатьох клієнтів – турботу про оточення. Тож виробник вирішив приділити особливу увагу екологічно чистим технологіям. Як результат – кондиціонери Грі мають вдосконалену систему очищення повітря, що забезпечує користувачів дивовижним комфортом і корисним для здоров’я повітрям.

Ознайомтеся з додатковими фільтрами, якими можна доповнити функціональність обраного пристрою:

 • З іонами срібла 

Використання атомів срібла у галузі кондиціонування повітря дозволило створити один із найкращих і найефективніших повітряних фільтрів. Фільтр іонів срібла, що використовується в кондиціонерах Gree, має сильні антисептичні, бактерицидні та фунгіцидні властивості. 

Не зважаючи на сильний вплив на небезпечні речовини, іони срібла не викликають побічних ефектів, подразнень або забруднення. Вони також повністю екологічні. Іони у фільтрах срібла дуже приваблюють бактерії та інші мікроорганізми, що дозволяє їм руйнувати покриття своїх клітин і впливати на внутрішню структуру бактерій. Вони також порушують структуру ДНК бактерій і мікроорганізмів.

 • Катехіновий

Речовина в основі отримується із зеленого чаю. Вона дозволяє стерилізувати та очищувати повітря, а також видаляти небезпечні віруси та бактерії. Кондиціонери Gree з катехіновими фільтрами є антиоксидантними та стерилізують повітря. Вони усувають, серед іншого небезпечні кишки та стафілококи, кліщі та навіть тютюновий дим. Особливо важливо, що вживання катехінів не тільки покращує якість повітря, але й запобігає розвитку небезпечних мікробів.

 • Фотокаталітичний 

Такий фільтр часто використовується в кондиціонерах Gree, він працює під впливом фотокаталізу. Це забезпечує середньостатистичну ефективність у боротьбі з бактеріями, кліщами та неприємними запахами, що плавають у повітрі. 

Фотокаталітична технологія заснована на використанні діоксиду титану (TiO 2), який експерти називають «чудовим матеріалом сучасної науки». Завдяки сильним властивостям діоксиду титану Gree вдалося використовувати його в боротьбі з бактеріями, шкідливими оксидами азоту, а також із запахами оцтової кислоти, формальдегіду та аміаку в повітрі. Важливо, що використання фотокаталітичних фільтрів є стовідсотково екологічним.

 • Із активованим вугіллям

Це один із найважливіших фільтрів, що застосовується в кондиціонуванні. Використовуючи фізичні та хімічні властивості поглинання, він всотує небезпечні для людей речовини. На практиці вугільні фільтри утримують тверді речовини, такі як пилок і пил, а також неприємні гази в повітрі – бензол, формальдегід і аміак.

 • Антибактеріальний 

Цей фільтр – один із найпростіших та найефективніших. Бактерицидні речовини, що використовуються в кондиціонерах Gree, знижують метаболізм бактерій і суттєво впливають на їхню здатність рости. Антибактеріальний фільтр також має очищувальні, стерилізуючі та протипоглинаючі властивості. Його ефективність досягає 95%.

Чому керувати кондиціонером Gree просто та зручно?

 • Показ декількох температур

Пристрій може показувати регульовану та нерегульовану температуру в приміщенні, а також зовнішню температуру оточення. Водночас ви можете вільно перемикати зображення трьох типів температури за допомогою дротової панелі управління чи бездротового пульта дистанційного керування.

 • Налаштування функції подвійних датчиків внутрішньої температури

Для кращого контролю температури оточення та покращення комфорту кондиціонери Gree мають подвійні датчики температури в приміщенні. Ними обладнані внутрішній блок і провідна панель управління. Кондиціонер Gree автоматично вибирає відповідний датчик температури на основі вибраного режиму роботи.

 • Зручне керування підрозділами U-match

Є можливість вмикати найбільш зручний спосіб керування – для цього передбачені спеціальні дротові панелі. Ви можете встановити дротовий пульт дистанційного керування в будь-якому місці, щоб максимально полегшити управління системою.

 • Спеціальний режим для корегування температури

Невеликий датчик на пульті керування реєструє температуру оточення й передає сигнал назад до внутрішнього блоку кліматичного обладнання. В результаті прилад може правильно відкоригувати кількість потоку повітря та його температуру, забезпечуючи максимальний комфорт.

Чому варто купити обладнання Gree?

Компанія пропонує сучасне рішення, поєднане з привабливим стилем, завдяки якому пристрої мають гарний вигляд у будь-якому інтер’єрі, не псуючи його естетики. Кондиціонери Gree характеризується високою енергоефективністю. Всі пристрої мають високий енергетичний клас, що гарантує порівняно низьке енергоспоживання.  Також обладнання цієї компанії вважається екологічно чистим.

Кондиціонери поєднують у собі дві функції – охолодження та опалення. Великою їхньою перевагою є повністю автоматизована робота: це пристрої, якими керує пульт. Інженери бренду роками намагаються поєднати найкращі та найнадійніші технології з неповторним стилем. Саме тому обладнанням Gree дуже зручно користуватися.

При проектуванні нових моделей компанія застосовувала технологію на основі двоступеневого компресора та якісного теплообмінника. Зокрема, ви можете купити кондиціонер Gree у Львові U-Crown із найвищими параметрами на ринку, який поєднує продуктивність та неповторний стиль.