Отображение 1–24 из 113

Кондиціонери Toshiba та їх особливості
Toshiba – японська компанія, яка займається тим, що розробляє різну електроніку і техніку понад 100 років. Починаючи з 1930 року, компанія починає випускати промислові кондиціонери. У той же час вона розробляла спліт-системи спеціально для кліматичної техніки. Після 30 років напрацювання Toshiba в області кондиціонування стали доступні звичайним споживачам. В цілому вся продукція компанії популярна за рахунок своєї надійності, а також японської якості. Кондиціонери не стали винятком і зуміли завоювати повагу серед багатьох на планеті.
Сьогодні компанія виробляє практично всі типи кондиціонерів: касетні, настінні, канальні та мультиспліт системи. По-перше, компанія робить акцент на економічності всіх своїх пристроїв, що можна визначити як кредо цих товарів. Якщо ви любите робити розумні покупки і економити, тоді, вибравши даний бренд, ви точно витратите гроші не даремно. Запам’ятайте: купити кондиціонер Toshiba у Львові – найкраще рішення для Вас.
Ціни на кондиціонери від Toshiba варіюються різних межах, що ні дивно через наявність величезного діапазону потужностей і різних функціональних можливостей.
Як правильно обрати та купити кондиціонери Toshiba?
Щоб правильно і безпомилково підібрати і купити кондиціонери Toshiba, необхідно правильно розрахувати потужність системи і підібрати її тип. Основні характеристики приміщення, які впливають на вибір:
Площа кімнати і висота стель;
Планування і призначення приміщення;
Будівельні матеріали, наявність утеплення, інші особливості самої будівлі;
Експлуатаційні вимоги до приміщення;
Інтер’єр, розташування меблів, наявність іншої техніки;
Кількість людей;
Те, наскільки приміщення прогрівається на сонці або при використанні опалення.
На основі цієї інформації можна підібрати кращий індивідуальний варіант, а також розібратися з додатковими опціями.
Ось лише деякі з них:
Можливість не тільки охолодження, але і обігріву в зимову пору;
Наявність додаткових фільтрів для очищення повітря;
Наявність системи зволоження повітря;
Антиалергенні фільтри, фільтри для усунення запахів;
Іонізація повітря;
Режим вентиляції;
Можливість регулювання потужності.
Крім того, існують різні типи фільтрів: плазмові, вугільні, срібні іонні, ультрафіолетові, електростатичні і новітні нано-фільтри, які очищають також від запахів, пилку і шерсті тварин. Якісний і сучасний кондиціонер Toshiba – практичне і енергоефективне рішення.
Кондиціонери Toshiba : ціна та гарантії
Наша компанія «Wind» пропонує купити кондиціонери Toshiba, ціна яких вигідно поєднується з відмінною якістю, надійністю і довговічністю. В асортименті – різні моделі, від простих побутових до складних комплексних систем. Кваліфіковані консультанти допоможуть визначитися з вибором для житлових квартир або будинків і для повноцінних підприємств.
Крім покупки техніки, ми надаємо супутні послуги. Після доставки майстри встановлять кондиціонер, підведуть до нього необхідні комунікації, повністю налаштують і введуть в експлуатацію систему будь-якої складності. Надалі ми пропонуємо гарантійний та післягарантійний сервіс.
Компанія «Wind», використовуючи накопичений досвід, пропонує рішення будь-яких завдань. Роботи будуть проведені якісно і в строк, в їх надійності можна не сумніватися, а доступні ціни та гнучкі знижки напевно впишуться в бюджет.