Показано 1–24 із 143

Промислові системи кондиціювання повітря

По перше: Промислові кондиціонери відрізняються від побутових не тільки потужністю апарату, але й більшістю конструктивних особливостей. Їх головна задача — забезпечити максимально стабільну та безперебійну працю у швидкозмінних умовах. Такий промисловий кондиціонер не тільки підтримує температуру, але й вологість приміщення.

Традиційно промислові системи кондиціювання розподіляють за типами:

  • Високонапірні канальні системи;
  • Чилер-Фанкойли;
  • Дахові кондиціонери;
  • Мультизональні і шафові системи.

Вирішив купити промисловий кондиціонер по перше орієнтуйтесь не на його ціну, а на конструктивні відмінності, тому що типи кондиціонерів розроблені  спеціально під різні типи приміщень. 

Чилер-Фанкойли

Промисловий кондиціонер із чилер-фанкойлами, відрізняється, від традиційної системи кондиціювання за допомогою газових холодоагентів. 

Це розподільна система, що замінює традиційний спліт у «промислових» випадках. Замість компресора тут використовується бак, що охолоджує рідину, як у звичайній холодильній камері. Ця конструкція і зветься Чилером. 

Завдяки більшої теплоємності рідини у порівнянні з газом, її можна транспортувати на значно більші відстані у порівнянні із фреоном, що використовується у побутових системах.

Отже, охолоджена рідина циркулює по трасам до фанкойла — звичайного вентилятора, що і розповсюджує охолоджене повітря до необхідної зони.

Канальні

Канальні промислові кондиціонери використовують зазвичай у приміщеннях торгівельних центрів. Їх головна відмінність від побутових у тому що, вони забирають гаряче повітря, та віддають холодне у визначеному напрямку. Тобто завдяки системі конвекції, гаряче повітря (що забирається у кондиціонер) легше ніж холодне, тому воно вище. А холодне повітря автоматично спускається до низу. Тобто, цей кондиціонер завжди дує горизонтально. Тим самим створюючи рівномірне розповсюдження охолодженого повітря.

Дахові

Даховий промисловий кондиціонер найбільш походить до звичайного побутового. Єдина відмінність у тому що, блок із компресором знаходиться на даху, що спрошує забір та відведення гарячого повітря.

Мультизональні

Мультизональний промисловий кондиціонер, конструктивно майже не відрізняється від звичайної мульти-спліт системи. До однієї шафи, під’єднуються усі дроти, кабелі та трубки. Тобто у шафі, працює величезний компресор, що і обслуговує усі систему.

Далі у приміщенні, встановлюються декілька «вентиляторів», до яких трубками від шафи надходить охолоджене фреоном повітря.