Показано 1–24 із 135

Промислові кондиціонери

Промисловий кондиціонер є кліматичним обладнанням, здатним впоратися з великими обсягами повітря і роботою в специфічних умовах. Їх використовують на господарських та промислових об’єктах у різних галузях діяльності людини. Тут кондиціювання повітря має відбуватися за певними параметрами, що важливо для безпеки процесу та співробітників.

Особливості та характеристики промислових кондиціонерів

Основна відмінність промислових кондиціонерів від побутових – у їхній потужності. Зазвичай така система має показник не нижчий за 25 кВт. Пристрій має внутрішній та зовнішній блоки. Перший може бути канального чи шафового типу.

Де використовують промислові кондиціонери:

 • лабораторії;
 • галереї та музеї;
 • центри обробки даних, серверні;
 • склади;
 • сховища банків;
 • приміщення для роботи генераторів.

І це не повний перелік тих областей, де кондиціонери промислового типу затребувані та набули широкого застосування. Основне завдання такої техніки – підтримання заданого температурного режиму, необхідного для нормальної роботи обладнання, цілісності виробів, що зберігаються. Стандартне виконання промислового кондиціонера передбачає, що він підтримуватиме температуру, але не впливатиме на чистоту повітря, його вологість, швидкість потоків. Але виробники пропонують різні варіанти для різних умов експлуатації.

З яких елементів складається система промислового кондиціонера:

 1. Конденсатор повітряного чи водяного типу охолодження.
 2. Охолоджувач повітря – теплообмінник, необхідний зниження температури повітря.
 3. Вентилятор – прискорює процес теплообміну, розподіляє потоки повітря.
 4. Випарник – необхідний видалення конденсату.
 5. Фільтр для очищення повітря, що надходить – його періодично необхідно чистити. Частота таких дій прописана в інструкції з експлуатації конкретної моделі, що також залежить від умов роботи техніки.

Також промислові кондиціонери можуть мати спеціальну секцію для обігріву повітря. Нею обладнано лише деякі пристрої, адже більшість використовується саме для охолодження.

Призначення та вимоги до промислових кондиціонерів

Пристрої промислового типу також необхідні створення мікроклімату. Але ті завдання, які вони вирішують, суттєво відрізняються:

 1. Підтримка температури відповідно до вимог санітарних норм, у тому числі – для комфортної роботи персоналу. Від цього безпосередньо залежить продуктивність діяльності кожної людини.
 2. Створення оптимального мікроклімату до роботи устаткування, чутливого до його перепадів. Для цього промисловий кондиціонер може мати функцію осушення чи зволоження повітря.
 3. Фільтрація – такі кондиціонери використовуються у галузі фармацевтики, у харчовій промисловості. Скрізь, де є вимоги щодо усунення мікроорганізмів, підтримання чистоти повітря, знадобиться таке обладнання.

Також є низка вимог до промислових кондиціонерів – характеристики, яким вони повинні відповідати. Так, подібна техніка має стабільно працювати у безперервному режимі – адже підтримувати мікроклімат потрібно протягом тривалого часу. Обладнання має бути максимально надійним – захищеним від стрибків напруги, перевантажень, коротких замикань.

Промисловий кондиціонер у Львові: замовити онлайн

Інтернет-магазин Airwind пропонує придбати надійні та ефективні промислові кондиціонери від провідних брендів. Моделі на сайті відрізняються між собою за ключовими характеристиками. Ціна також буде різною, але ми гарантуємо, що вартість дозволить підібрати потрібний варіант під будь-який бюджет.

Магазин працює у місті Львів, але надсилаємо замовлення ми по всій Україні. Наш чотирирічний досвід дозволяє запропонувати клієнтам лише перевірену кліматичну техніку. За цей час ми також створили комфортні умови замовлення, подбали про високий рівень сервісу. З нашою допомогою можна придбати якісну кліматичну техніку, перебуваючи в будь-якому населеному пункті країни.

Які переваги ми пропонуємо покупцям:

 1. Широкий каталог техніки та комплектуючих до неї.
 2. Лише оригінальне обладнання від перевірених брендів.
 3. Послуги з встановлення та сервісного обслуговування.
 4. Прийнятні ціни – можна замовити обладнання дешево.
 5. Швидка та безпечна доставка до вашого населеного пункту.

З усіх питань звертайтесь до менеджерів магазину – вони допоможуть підібрати потрібну модель, дадуть додаткову інформацію про неї. Придбати недорого промисловий кондиціонер можна онлайн або зателефонувавши нам!

Популярне обладнання: купити кондиціонер, кондиціонери побутові, мобільні кондиціонери, настінні кондиціонери, монтаж кондиціонера, мульти-спліт системи, касетні кондиціонери, підлогово-стельові кондиціонери, опалювальна техніка, електричні конвертори, повітряні теплові завіси, теплові насоси, зволожувачі повітря, очищувачі і зволожувачі повітря, осушувачі повітря.