Показано 1–24 із 52

Підлого стельова кліматична техніка

У напівпромислових приміщеннях, офісах, кафе та деякий торгівельних центрах не завжди є можливість встановити касетну кліматичну техніку.  У той самий час, потужності звичайного побутового спліту буде недостатньо. Саме тому, виробники і знайшли вихід — підлогово стельові кондиціонери.

Що це

Підлогово стельові кондиціонери — це виключно промислове рішення для невеликих приміщень. Вони використовуються тоді, коли не має підвісної стелі, куди можна встановити повноцінну касетну систему.

У той самий час, така кліматична система може обслуговувати довгі та вузьки приміщення.

Як працює підлогово стельовий кондиціонер

Система встановлюється у кутку приміщення. Як і у випадку зі спліт системою, блок охолдження може знаходитись на значній відстані від блоку розповсюдження повітря. Встановлена система, Має інверторний двигун, та розповсюджує повітря увздовж стіні.

Завдяки великій потужності, холодне повітря розповсюджуєеться максимально рівномірно, та дозволяє охолоджувати дійсно великі приміщення.

Головними перевагами можна відзначити:

  1. Відсутність прямої повітряної взаємодії із людиною. Що для потужної моделі є дійсно доброю ознакою, адже люди не будуть хворіти при знаходженні довгий час у приміщенні із підлогово стельовою кліматичною технікою.
  2. Значно більша енергоеффективність. Завдяки тому, що повітря розповсюджується уздовж стіни.
  3. Простота монтажу. Таку техніку використовують як компромісний варіант, коли треба охолоджувати велике приміщення.

Як обрати стельовий кондиціонер

Як і будь і для будь якої іншої промислової моделі, обираючи кондиціонер підлогово стельовий, треба звернути увагу на:

  1. Потужність двигуна.
  2. Його тип.
  3. Розраховану площу приміщення.
  4. Тип озону.

Додатково можна запитати про рівень шуму, що видає ця кліматична техніка, адже із-за її конструктивних особливостей, та основної задачі, деякі моделі можуть бути дійсно галасливими.