Показано 1–24 із 192

Що таке побутовий кондиціонер

Сучасні кліматичні системи на здобули великого різноманіття. Саме тому, обрати добрий побутовий кондиціонер, та купити його за невеликою ціною без допомоги спеціаліста, майже неможлива задача. Але, якщо розбиратись у тому, що саме представляє собою кліматична техніка для побуту, цю задачу можна вирішити значно бистріше.

Отже, чим побутовий кондиціонер відрізняється від промислових та напівпромислових моделей.

Відмінності побутового кондиціонеру від промислового

По перше, під побутовими кондиціонерами зазвичай сприймають лише спліт-системи. Але до них ще можна віднести мобільні системи з невеликою потужністю. Отже чим відрізняється сучасний кондиціонер для дому, від аналогічного для офісу, кафе, чи торгового центру.

 1. Невеликою потужністю.
 2. Легким керуванням.
 3. Системою із розподіленим блоком охолодження та провітрювання приміщення.

Звичайний побутовий кондиціонер це система, що охолоджує повітря, та розподіляє його по приміщенню невеликої плоскості. Від промислового він відрізняється тим, що значно легше обслуговується. Але промислові кондиціонери мають перевагу у тому, що вони не потребують обслуговування значно більший термін дії, а ще можуть працювати у режимі 24/7 тривалий час.

Звичайний кондиціонер, краще не експлуатувати у такому режимі. У той самий час, сучасні побутові моделі кліматичної техніки майже не відрізняються додатковими можливостями та характеристиками від промислових.

Як обрати найкращій

Перед тим як обирати, треба визначитись — що саме ми можемо називати найкращім побутовим кондиціонером. Це буде модель, яка відповідає наступним характеристикам:

 1. Безпечність. Добрим варіантом буде обрати кондиціонер із озонобезпечним фреоном, що не буде шкодити вашому здоров’ю.
 2. Легкість монтажу. Система повинна не тільки легко встановлюватись, але й добре обслуговуватись.
 3. Невелика ціна. Навіщо переплачувати за те, чим ви не користуєтесь.
 4. Енергоеффективність. Адже від цього буде залежати, чи зможете ви використовувати кондиціонер 24/7.
 5. Коефіцієнт корисної дії. Чим вище він, тим краще охолоджує повітря модель.

Для того, що визначитись із цими характеристиками, потрібно попередньо з’ясувати, площу вашого приміщення, наскільки далеко цільове приміщення від найближчого вікна, та головне чи потрібно вам, щоб кліматична техніка тільки охолоджувала повітря, або щось ще.

Адже сучасні моделі інверторного типу здатні:

 1. Охолоджувати повітря.
 2. Озонувати його.
 3. Підігрівати приміщення до заданої температури.
 4. Підтримувати загальний клімат та вологість повітря у кімнаті, згідно заданої програми.

А ще не варто забувати про те, що сучасні кондиціонери можуть бути під’єднанні за допомогою wi-fi до систему «розумний будинок».

Отже, якщо ви знаєте усі необхідні параметри, ви можете вибрати добру модель, згідно з ваших потреб, не переплачуючи за зайвий функціонал.