ЕКОномія з NEOCLIMA!

Тут ми детально покажемо, як заощадити на опаленні / охолодженні Вашого приміщення за допомогою інверторного кондиціонера Neoclima до 4500 грн на рік.

Всім знайома фраза: «Економіка повинна бути економною», але мало хто знає, що повний текст звучав так: «Економіка повинна бути економною – така вимога часу». Вперше дана фраза пролунала  в 1981 році, а актуальність свою вона має сьогодні набагато більшу.

З кожним роком витрати на електрику та опалення збільшуються за рахунок підвищення тарифів і зростання кількості використовуваних електроприладів. В 2015, 2016, 2017 роках знову та знову  відбувалося суттєве підвищення тарифів, яке за буде продовжувати повторюватися в майбутньому.

  Разом з тим, нові тарифи на тепло і на електроенергію змушують все більше людей замислюватися про те, як заощаджувати на електроенергії і при цьому підтримувати комфортні умови життя взимку й влітку, коли влітку нам потрібна рятівна прохолода, а взимку – затишне тепло.

   Сьогодні медіа-простір рясніє яскравими і актуальними соціальними рекламами, спрямованими на більш  економічне використання енергоресурсів.

Компанія Neoclima завжди відповідає вимозі часу і пропонує ефективні рішення  як охолодження, так і опалення Вашого приміщення в особі інверторних кондиціонерів Neoclima.

    Сучасні інверторні кондиціонери Neoclima дозволяють Вам не тільки ефективно та комфортно охолоджувати приміщення протягом літнього періоду, але й дешево здійснювати обігрів в міжсезоння, а також в холодні зимові дні і ночі.

   Ефективність кондиціонера традиційно визначається так званим холодильним коефіцієнтом EER (відношенням холодопродуктивності до витраченої потужності) і тепловим коефіцієнтом СОР (відношенням  теплопродуктивності  до витраченої потужності).

 Для позначення енергоефективності побутової техніки існує сім категорій, які позначаються буквами від A++ (кращої) до G (гіршої). Клас енергоефективності показує чітку та об’єктивну інформацію про рівень енергозбереження. У цій класифікації енергоємності найефективнішим є обладнання класу «А» до «А ++». Практично всі побутові кондиціонери NEOCLIMA мають найвищий клас енергоспоживання від А до А ++. Кондиціонер споживає електричну енергію і виробляє холод або тепло. Головна мета економного кондиціонера – домогтися максимальної холодо- або теплопродуктивносі при мінімальному енергоспоживанні. Тому будь-який показник енергоефективності за своєю суттю – це відношення холодильної / обігрівальної потужності до споживаної, і чим цей коефіцієнт вище, тим більш економним вважається кондиціонер. Наприклад, якщо у кондиціонера коефіцієнт EER = 4,6, то це означає, що споживаючи 1 кВт електроенергії, кондиціонер віддає в приміщення 4,6 кВт холоду.

Як же виглядає Ваша економія на практиці і чому варто купувати ефективні кондиціонери Neoclima замість стандартних неінверторних систем сторонніх виробників !?

           Розглянемо наступний приклад  рoзрахунку для наступних кондиціонерів:

  1. Кондиціонер А – Кондиціонер NEOCLIMA лінійки Alaska, розрахований на приміщення до 30 м2, який споживає всього 0,64 кВт на годину і має найвищі сезонні коефіцієнти ефективності SEER(робота на охолодження) – 6,6 (А ++) і SCOP (робота на обігрів) – 4,8 (А +). Він здатний працювати на обігрів і на охолодження цілий  рік, і взимку працює на обігрів навіть при – 25 ° С.
    При цьому кондиціонер має колосальний набір споживчих функцій, таких як: іонізатор, фільтри очищення повітря, самоочищення, регулювання потоку повітря, безшумну роботу, нічний режим та  багато інших.

2. Кондиціонер Б – стандартний неінверторний кондиціонер іншого виробника, який також розрахований на приміщення до 30 м2, але при цьому має середні по ринку показники: споживання 1,1 кВт на годину, коефіцієнт роботи на охолодження-2,8 (клас С) і роботи на обігрів – 2,9 (клас D).

Такі кондиціонери як правило не мають фільтрів, іонізаторів і інших корисних споживчих функцій. Кондиціонери даного виду є найпоширенішими в роздрібній торгівлі і можуть працювати тільки в літній період і частково в міжсезоння до температури + 5С. Відповідно про обігрів приміщення в зимовий період можна забути і для обігріву доведеться скористатися електрообігрівачем, або центральним опаленням.

   Взявши для порівняння вищевказані кондиціонери, інженери компанії Neoclima, керуючись безліччю критеріїв, починаючи від багаторічних середньодобових щоденних температур протягом року, і, закінчуючи докладними технічними характеристиками кондиціонерів, провели детальні розрахунки економічності інверторних кондиціонерів Neoclima в порівнянні зі звичайними рядовими неінверторними кондиціонерами в різних умовах експлуатації.

За основу розрахунків взято середній 8-годинний день роботи техніки в режимах охолодження і обігріву, площа приміщення 30м2, стандартні коефіцієнти тепловтрат приміщень, нові тарифи на електроенергію та опалення, а також паспортні дані кондиціонерів і електрообігрівачів.

     Представляємо Вам наступні результати:

     1) Для початку зрівняємо кондиціонери по періоду в умовах роботи тільки в літній період, тобто тільки на охолодження:

Минаючи безліч складних таблиць з формулами і обчисленнями, пропонуємо Вам кінцевий результат, який показує, що за жаркий сезон (5 місяців) побутовий кондиціонер Neoclima Alaska витратить всього 113 кВт електроенергії, в той час як звичайний неінверторний кондиціонер Б витратить 276 кВт. Простим розрахунком виходить 276 кВт / 113 кВт = 2,44, що означає, що побутовий кондиціонер Neoclima Alaska в 2,4 рази енергоефективніший  стандартного кондиціонера Б в роботі на охолодження. А це пряма економія на тарифах!

     2) Наступний розрахунок враховує те, що обладнання працює цілий рік: влітку на охолодження, взимку і в міжсезонні – на обігрів. У цьому випадку на допомогу стандартному кондиціонеру Б, який просто не включиться в холодну пору, доводиться залучати електрообігрівач, або користуватися централізованим опаленням. У розрахунок вже включені нові тарифи на електрику або опалення з розрахунку приміщення 30 м2.

 Минаючи безліч складних таблиць з формулами і обчисленнями, пропонуємо Вам кінцевий результат, який показує, що за рік побутовий кондиціонер Neoclima Alaska витратить всього 817 кВт електроенергії   як на охолодження, так і на обігрів, в той час як звичайний кондиціонер Б з використанням обігрівача для опалення – витратить 3533 кВт. Простим розрахунком виходить 3533 кВт / 817 кВт = 4,3, що означає, що побутовий кондиціонер Neoclima Alaskaв 4,3 рази енергоефективніший за стандартний  кондиціонер  Б з використанням електрообігрівача.

 Ми спробували монетизувати економію коштів і для повноти розрахунку зробили 2 поділи тарифів: Кондиціонер + Обігрівач і кондиціонер + Центральне опалення.

Як видно з таблиці, за повний рік використання інверторного кондиціонера Neoclima, як на охолодження, так і на обігрів, споживач витратить в середньому 1372 грн на оплату електрики, в той час як в варіанті з Кондиціонером + Електрообігрівач це складе 5935 грн на рік, або ж при використанні в допомогу Центрального опалення ця сума складе 6170 грн в рік з розрахунку обігріву приміщення площею всього 30 м2, масштабуйте цю площу під площу Вашої квартири або будинку, і Ви жахнетеся.

    У першому випадку використання кондиціонера Neoclima Alaska в грошах в 4,3 рази (або на 4563 грн) дешевше, в другому випадку в 4,5 рази (або на 4678 грн) дешевше.

 Погодьтеся, в сучасних економічних умовах в обох випадках економія і вигода очевидні.

      При цьому ми навіть не беремо до уваги те, що побутовий кондиціонер Neoclima дає споживачеві ще й ряд важливих переваг, таких як: іонізація, очистка повітря безліччю фільтрів, практично безшумний режим роботи, відсутність спалення кисню в опалювальний період, безпеку для екології, комфорт використання та інші. Важливим також є те, що статистика відмов кондиціонерів Neoclima є однією з найнижчих в галузі і становить 0,15%, що еквівалентно 1 поломки на 650 випадків, але завдяки широкій сервісної мережі Neoclima по всій Україні про це можна не хвилюватися!

Таким чином, з упевненістю можна сказати, що

Neoclima – це кондиціонер, який зберігає Ваші гроші!