На якій марці кондиціонера зупинити свій вибір? Leave a comment

На якій марці кондиціонера зупинити свій вибір?

На якій марці кондиціонера зупинити свій вибір?

Кліматична техніка купується на багато років. Саме тому до її вибору варто поставитися дуже серйозно і грунтовно. Знову ж правильним варіантом буде вивчення технічних характеристик від різних виробників і вибір того варіанта, який підійде за параметрами і вартості.

Основні види

Для побутового (домашнього використання) найчастіше використовуються такі види:

  • Моноблоки. До них відносяться мобільні та віконні системи. Така кліматична техніка складається з одного блоку, який знаходиться всередині приміщення.
  • Спліт-системи. Складається з двох і більше блоків, один з яких завжди знаходиться за межами квартири (на зовнішній стіні).

Переважно купують спліт-системи. Вони мають прекрасні характеристики потужності і практично беззвучні. Пов’язано це з тим, що головні елементи конструкції, які викликають шум, знаходяться в зовнішньому блоці, який розташовується на вулиці. У моноблоках всі елементи зібрані в одному корпусі, тому при його роботі неминуче буде чути шум.

Чим елітні бренди відрізняються від бюджетних?

У гонитві за модою деякі покупці готові переплачувати за багато товарів і кондиціонери в тому числі. Чи є сенс в надмірних витратах або бренд не має значення?

Як правило, компанії, які спеціалізуються виключно на виробництві кліматичної техніки, готові запропонувати покупцям більш досконалі моделі, ніж конкуренти, для яких кондиціонери – це один з напрямків діяльності. Тому, фахівці рекомендують задуматися над тим, а чи варто купувати всю побутову техніку, включаючи кондиціонер у одного виробника.

Крім того, до елітних моделей, як правило, відносяться ті, які мають додатковий функціонал, наприклад, осушення, зволоження або іонізацію повітря. Якщо ж вам потрібні тільки базові режими: нагрівання та охолодження, то можна віддати перевагу і бюджетний варіант.

Якщо ви не впевнені у виборі, ви завжди можете звернутися за порадою до експертів. Правильним рішенням буде поставити відповідні запитання співробітникам сервісу «WIND», які  допоможуть з установкою і обслуговуванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надішліть нам номер телефону і ми вам зателефонуємо

Заявка на дзвінок


Дякуємо ми зв'яжемося з вами протягом 5 хвилин:)