Хочете заощадити? Купіть інверторний кондиціонер!

Інверторний кондиціонер – це спліт-система, в якій регулюється потужність компресора, коли досягається необхідна температура повітря. Інвертор не вимикається, а знижує продуктивність, постійно підтримуючи потрібну температуру на заданому режимі.

Ефективність інверторних кондиціонерів доведена співвідношенням кількості спожитої електроенергії до отриманого тепла (холоду). У спліт-системи коефіцієнт продуктивності дуже високий – при витраті електроенергії в 1 кВт, перетворюється 3.5 кВт тепла (холоду).

Чим відрізняється інверторний кондиціонер? 

Основні характеристики даної спліт-системи можна визначити наступними пунктами

  •  Регулюючи споживану потужність, пристрій дозволяє працювати компресорові без перерв, оберігаючи мережу від різких стрибків напруги.
  • Дуже низький рівень шуму при роботі.
  •  Комфортна атмосфера буде досягнута в короткі терміни – клімат-система сама підбере оптимальну потужність, за допомогою якої буде охолоджений, нагрітий повітря, відповідно до заданої тепловим режимом.
  •  Економне споживання електроенергії забезпечується підвищеною продуктивністю теплообмінника, компресора, мікропроцесорним управлінням. Ці новітні функції дозволяють витрачати малу кількість електроенергії при високій швидкості.
  •  Контрольована потужність – система сама зробить установку необхідного значення продуктивності для підтримки потрібного режиму.
  • Можливість працювати при температурі на вулиці до -20 °.
  • Термін служби в два рази вище звичайного – до 15 років.

Всі перераховані функції доводять, що такі спліт-системи -лучший варіант для створення сприятливої атмосфери, надійне, енергозберігаюче.

Недорогі інверторні кондиціонери – реально!

У нашій компанії, купуючи недорогі інверторні кондиціонери, останні інноваційні моделі, клієнти по максимуму зможуть забезпечити легку прохолоду влітку, необхідне тепло – взимку. Дана техніка швидко завойовувала споживчий ринок. Їх установка досить широко використовується там, де звичайний агрегат встановлювати не можна:

  • в приміщеннях із застарілою електропроводкою;
  • де необхідна підтримка заданої температури круглий рік (АТС, серверні);
  • житлові приміщення, де обігрівання відбувається взимку.

Це кращий вибір для бажаючих поліпшити своє життя, додавши їй комфорту.

Інверторні кондиціонери для квартири, офісного приміщення,ми пропонуємо вибрати з широкого асортименту. Кожен покупець, відштовхуючись від потреб, фінансових можливостей, знайде підходящий варіант. Головне пам’ятати, що не всі інвертори однакові, їх відмінна функція залежить від здатності агрегату регулювати діапазон завантаження компресора: найвищий, від 25 до 80% – в японських моделях, в нових пристроях Super Inverter – від 5 до 90%. Широкий діапазон говорить про найвищу економічності, продуктивності, рівні шуму.

Пропонуємо інверторні кондиціонери для квартири

Щоб купити інверторний  кондиціонер у Львові та області, досить зайти на наш сайт, вибрати вподобану модель, зробити замовлення чи залишити заявку на консультацію. На будь-які питання відповідатимуть компетентні співробітники, нададуть повну інформацію, вкажуть переваги, характеристики товару, термін служби, умови використання. Іншу роботу з доставки, установки ми виконаємо з гарантійними зобов’язаннями. Телефонуйте за вказаними телефонами, вам запропонують кращі моделі. Ціни можна побачити на сайті чи уточнити в менеджера.