Сервисное обслуживание кондиционеров

Сервісне обслуговування кондиціонерів

Слідом за немаловажним питанням з приводу установки вашого кондиціонера, цілком резонно виникає питання з технічного обслуговування, він можна сказати на пряму визначить термін загальної служби всього обладнання та його загальну ефективність.

Величезна кількість людей вважають, що для кондиціонера всього-то потрібно час від часу міняти батарейки в пульті і протирати вологою ганчірочкою весь внутрішній блок. Вони помиляються. Кожен день спліт-системи ведуть боротьбу з брудом і пилом серед ззовні, її часом буває дуже багато, саме тому час від часу спеціальне обслуговування кондиціонерів в свою чергу повинно включати спеціалізований сервіс.

Власне наша компанія давно вже працює з різними кліматичними системами і в свою чергу може запропонувати весь спектр послуг даної галузі, які включають в себе чистку фільтрів і теплообмінників, професійну діагностику, перевірку дренажної системи, заправку кондиціонерів і т.д. Вартість буде змінюватись в прямій залежності від складності та обсягу, класу і потужності устаткування. Хочеться відзначити, що при регулярному якісному обслуговуванні вашого кондиціонера, ви явно можете, сподівається на подвійний термін експлуатації, якщо порівнювати з тим, що у вас заявлений в тех. паспорті.

Чим буде корисно сервісне обслуговування ваших кондиціонерів?

Крім інших достоїнств, сервіс кліматичного обслуговування буде корисний з економічної точки зору. Адже насправді всі кондиціонери коштують дуже навіть не мало, але дуже продуктивно працюють щоб кліматична середу була оптимальною для вас, в теж час будь-яка поломка спричинить за собою не тільки фінансові витрати, але й зможе істотно відіб’ється на комфортабельності вашого приміщення.

Запам’ятайте що не рідше як два рази на рік, вам доведеться заправляти ваш кондиціонер новим фреоном, при зниженні його рівня до нижче оптимального, як правило, призводить до перезавантаження вашого компресора, в результаті, він ламається. Іноді ремонт кондиціонера обходитися до 70% його первісної собівартості, саме тому ми радимо користуватися періодичним сервісним обслуговуванням кондиціонером, щоб таким чином убезпечити себе і в теж час заощадити свої особисті кошти.