Сервисное обслуживание и причины поломок кондиционеров

Сервісне обслуговування та причини поломок кондиціонерів

Кондиціонери, на відміну від більшості техніки, яка використовується вдома, потребують технічного обслуговування. Відсутність своєчасного обслуговування неминуче призведе до поломки або виходу з ладу без можливості ремонту. Послуги сервісних центрів дозволяють здійснювати регулярний або сезонний огляд і профілактику.

Часті причини поломок

До найбільш частих причин, за якими кліматична техніка може вийти з ладу, можна віднести:

  • Забруднення фільтрів внутрішнього блоку. Такі фільтри присутні в будь-якої моделі кондиціонера незалежно від виробника. Вони відповідають за затримку пилу і перешкоджають її потрапляння в радіатор, що знаходиться у внутрішньому блоці. Чищення необхідно проводити регулярно, у міру забруднення. Робити це можна самостійно. Але, раз в певний час (бажано кожен сезон) необхідно замовляти послугу професійного чищення. Майстри сервісу допоможуть не тільки почистити фільтр, але і видалять пил, частинки якої все-таки потрапили всередину кондиціонера.
    • Витік фреону. Вона виникає як планово, так і внаслідок неякісно проведеної установки і монтажу одного або всіх блоків кліматичної техніки. Планова є нормовану витік (близько 6-8% в рік) і вимагає своєчасного поповнення. Фреон, як холодоагент, є необхідним для всієї системи функціонування приладу, тому стежити за його необхідним рівнем потрібно регулярно. Дозаправку фреону здійснюють тільки професіонали, самостійно без належного досвіду зробити це нереально.

    Крім цього, технічне обслуговування включає в себе сезонну установку зимового комплекту для кліматичної техніки. Якщо у вас є потреба в тих обслуговуванні кондиціонера, зверніться до послуг фахівців з сервісу «WIND».