Почему стоит покупать кондиционер осенью?

Чому варто купувати кондиціонер восени?

Минуле літо кожен день нас радувало не просто теплими і сонячними днями, а палючим сонцем і іноді небезпечною  для здоров’я людини гарячою спекою. Кожен рятувався як міг. Що природньо, сільські жителі і любителі дач рятувалися річками, а ось міські жителі знаходили порятунок тільки в представництвах кліматичних фірм.

Чомусь саме в такі дні, а може, навіть і години, люди починають панічно шукати кондиціонер за будь-які гроші, але щоб встановлений він був прямо зараз! Цей «грім з ясного неба» змушує їх відмовлятися від довгоочікуваної відпустки або іншої важливої покупки на користь необгрунтовано дорогих в цей період спліт-систем. І необгрунтовано дорогими їх робить ажіотаж і дефіцит кліматичної техніки, а також величезні черги на їх встановлення. Можна, звичайно, не переплачувати за «терміновість» і заплатити шабашникам, які змонтують спліт-систему швидко і недорого. Але  чи буде довгим  період роботи встановленої таким чином техніки? За статистикою, кожен другий кондиціонер, змонтований не співробітниками сервісних центрів, доводиться перевстановлювати заново, що коштує дорожче в порівнянні з новим монтажем. Чи є сенс ризикувати?

У період підвищеного попиту на кондиціонери, а ми говоримо про спекотні літні дні, склади постачальників кліматичної техніки порожніють, отже, виникає  дефіцит кондиціонерів на душу населення.

Якщо ви вже зіткнулися з такою проблемою, як купити кондиціонер влітку, то відразу зрозумієте, що наслідки від такого пошуку довгоочікуваного холодку плачевні:

  • різко скорочується вибір моделі і виробника;
  • фірмова установка кондиціонера розтягується на тижні вперед;
  • навмисно завищують вартість кондиціонера;
  • підвищується ризик натрапити на недобросовісних продавців і “диких бригад” монтажників.

Ідеальний час, щоб купити кондиціонер – серпень і початок осені. У цей час багато продавців пропонують знижки на застарілі моделі,так як виробник в постійній боротьбі з конкурентами за кінцевого клієнта змушений оновлювати свій модельний ряд практично кожен сезон.

У зв’язку з цим осінь і кінець зими вдалі для того, що б купити і інверторний кондиціонер який працює не лише на охолодження, а і на обігрів приміщення : склад багатий всілякими моделями і кількістю одиниць кліматичної техніки. Крім того монтажні бригади не так завантажені замовленнями, тому встановлення  і діагностику кондиціонера вони проводять своєчасно.

 До того ж восени істотно падає в ціні установка кондиціонера. Шабашники роз’їжджаються по теплих країнах, а установники сервісних центрів залишаються,щоб доробляти за такими «майстрами». Ось і готові ті самі сервісні центри надавати величезні знижки на монтажні послуги. Поспішати вам і, власне, самим монтажникам нікуди, тому можна бути абсолютно впевненим у тому, що установка буде проведена грамотно і якісно.

Щоб купити кондиціонер  дешевше і без зайвого очікування  з договорами і чергами, в кліматичні компанії можна звернутися і взимку. Ми рідко замислюємося про прохолоду, насолоджуючись взимку теплом від центральної системи опалення. Тому покупка кондиціонера взимку вигідна клієнтам все швидко, просто і дешево. Крім того, взимку є можливість відхопити відмінну знижку на нову спліт-систему.

Отже, висновком чому ж краще купувати кондиціонер в міжсезоння є:

  1. Нижча ціна ніж в сезон;
  2. Немає дефіциту в асортименті товару;
  3. Жодних черг на встановлення;
  4. Акції та знижки на монтажні послуги;
  5. Оновлені моделі кліматичного обладнання.