На какой марке кондиционера остановить свой выбор?

На якій марці кондиціонера зупинити свій вибір?

На якій марці кондиціонера зупинити свій вибір?

Кліматична техніка купується на багато років. Саме тому до її вибору варто поставитися дуже серйозно і грунтовно. Знову ж правильним варіантом буде вивчення технічних характеристик від різних виробників і вибір того варіанта, який підійде за параметрами і вартості.

Основні види

Для побутового (домашнього використання) найчастіше використовуються такі види:

  • Моноблоки. До них відносяться мобільні та віконні системи. Така кліматична техніка складається з одного блоку, який знаходиться всередині приміщення.
  • Спліт-системи. Складається з двох і більше блоків, один з яких завжди знаходиться за межами квартири (на зовнішній стіні).

Переважно купують спліт-системи. Вони мають прекрасні характеристики потужності і практично беззвучні. Пов’язано це з тим, що головні елементи конструкції, які викликають шум, знаходяться в зовнішньому блоці, який розташовується на вулиці. У моноблоках всі елементи зібрані в одному корпусі, тому при його роботі неминуче буде чути шум.

Чим елітні бренди відрізняються від бюджетних?

У гонитві за модою деякі покупці готові переплачувати за багато товарів і кондиціонери в тому числі. Чи є сенс в надмірних витратах або бренд не має значення?

Як правило, компанії, які спеціалізуються виключно на виробництві кліматичної техніки, готові запропонувати покупцям більш досконалі моделі, ніж конкуренти, для яких кондиціонери – це один з напрямків діяльності. Тому, фахівці рекомендують задуматися над тим, а чи варто купувати всю побутову техніку, включаючи кондиціонер у одного виробника.

Крім того, до елітних моделей, як правило, відносяться ті, які мають додатковий функціонал, наприклад, осушення, зволоження або іонізацію повітря. Якщо ж вам потрібні тільки базові режими: нагрівання та охолодження, то можна віддати перевагу і бюджетний варіант.

Якщо ви не впевнені у виборі, ви завжди можете звернутися за порадою до експертів. Правильним рішенням буде поставити відповідні запитання співробітникам сервісу «WIND», які  допоможуть з установкою і обслуговуванням.