Инверторные кондиционеры Toshiba

Інверторні кондиціонери Toshiba. Переваги

Інверторні кондиціонериToshiba – це нововведення, підкорило світ. Корпорація, утворена двома талановитими винахідниками, з року в рік ставала лідером в різних областях. Перші побутові спліт-системи, перша кліматична техніка під управлінням мікропроцесора, перші інверторні кондиціонери – все це було створено саме тайським виробником. Ми пропонуємо широкий асортимент інверторних кондиціонерів Toshiba. Причин для здійснення такої покупки багато, але виділимо хоча б 5 основних.

Кондиціонери Тошиба: інверторні моделі – найкращі!

Існує величезний модельний ряд спліт-систем з інверторною технологією. Toshiba пропонує серії з іонизаторами повітря, тонкого очищення  за допомогою вітаміну С і кавових екстрактів і  плазмовими фільтрами. Це практично безшумні агрегати, які здатні підтримувати необхідну температуру і прицьому забезпечувати економію енергії до 46%.

Лінійка кондиціонерів Тошиба інверторних Daiseikai передбачає поєднання модуляцій PWM і РАМ. Це дозволяє швидко охолодити приміщення. Включена спліт-система працює з максимальною продуктивністю завдяки амплітудно-імпульсній  модуляції, потім підтримує задану температуру з мінімальними енерговитратами.

Кондиціонери Toshiba з безпечним холодоагентом

Нові моделі кондиціонерів Toshiba сконструйовані так, щоб не страждало довкілля. Тому з’являються серії, в яких застосований R-410A – абсолютно безпечний холодоагент. Він не шкодить озоновому шару, негорючий, не містить токсичних речовин і сприяє енергозбереженню. R-410A був розроблений, як альтернатива R22, що не витримує ніякої критики з боку захисників природи.

Кондиціонери Тошиба – помічники в боротьбі з комахами

Якщо вас дістали москіти, то придбайте кондиціонери Toshiba, що генерують негативно заряджені частинки, які ефективні в боротьбі з москітами. Підвищена концентрація іонів сприяє усуненню тарганів і допомагає боротися з термітами.

Дана технологія буде корисна людям, що палять, адже вона здатна швидко видалити тютюновий запах, запобігає появі плям на паперових шпалерах.

Фільтрація в кілька етапів

Кондиціонери Тошиба припускають використання відразу декількох типів фільтрації:

  • Плазмовий. Проводить очищення повітря швидше в десять разів, ніж неелектричні аналоги, встановлені в більшості спліт-систем.
  • Супер OxiDeo. В очищенні беруть участь кавові екстракти і вітамін С. Перший відповідає за адсорбцію шкідливих  токсидів, другий діє як антиоксидант, нейтралізує активний кисень.
  • Гінкго фільтр. Листя цього дерева використовуються в східній медицині як ліки. До їх складу входить порядкаста шістдесяти корисних речовин. Toshiba впровадили цю технологію для видалення можливих алергенів з повітря.
  • Фільтр цеоліту. Здатний поглинути запах диму аромати страв, що випікаються. Технологія передбачає його симбіоз з титаном для більш ретельного очищення повітря. Такий дует набагато ефективніше звичного вугільного фільтра. Термін дії цеоліту складає 5 років.

Здатність до самоочищення

Теплообмінник – ідеальний «будинок» для цвілі. Кондиціонери Тоshiba оснащені функцією автоочищення. Вона видаляє залишкову вологу, не даючи бактеріям розмножуватися. Відповідно не буде з’являтися неприємний запах, не доведеться вдаватися до механічної чистки.

Придбайте інверторні кондиціонери Тoshiba  у нашому онлайн магазині  «wind.lviv.ua» Ми забезпечимо великий вибір кліматичної техніки за доступними цінами, швидку доставку і встановлення.