Инверторные кондиционеры Toshiba

Інверторні кондиціонери Toshiba. Переваги

Інверторні кондиціонериToshiba — це нововведення, підкорило світ. Корпорація, утворена двома талановитими винахідниками, з року в рік ставала лідером в різних областях. Перші побутові спліт-системи, перша кліматична техніка під управлінням мікропроцесора, перші інверторні кондиціонери — все це було створено саме тайським виробником. Ми пропонуємо широкий асортимент інверторних кондиціонерів Toshiba. Причин для здійснення такої покупки багато, але виділимо хоча б 5 основних.

178772296 w640 h2048 gal panasonic cs e pkd 2 - Инверторные кондиционеры Toshiba

Кондиціонери Тошиба: інверторні моделі — найкращі!

Існує величезний модельний ряд спліт-систем з інверторною технологією. Toshiba пропонує серії з іонизаторами повітря, тонкого очищення  за допомогою вітаміну С і кавових екстрактів і  плазмовими фільтрами. Це практично безшумні агрегати, які здатні підтримувати необхідну температуру і прицьому забезпечувати економію енергії до 46%.

Лінійка кондиціонерів Тошиба інверторних Daiseikai передбачає поєднання модуляцій PWM і РАМ. Це дозволяє швидко охолодити приміщення. Включена спліт-система працює з максимальною продуктивністю завдяки амплітудно-імпульсній  модуляції, потім підтримує задану температуру з мінімальними енерговитратами.

Кондиціонери Toshiba з безпечним холодоагентом

Нові моделі кондиціонерів Toshiba сконструйовані так, щоб не страждало довкілля. Тому з’являються серії, в яких застосований R-410A — абсолютно безпечний холодоагент. Він не шкодить озоновому шару, негорючий, не містить токсичних речовин і сприяє енергозбереженню. R-410A був розроблений, як альтернатива R22, що не витримує ніякої критики з боку захисників природи.

Кондиціонери Тошиба — помічники в боротьбі з комахами

Якщо вас дістали москіти, то придбайте кондиціонери Toshiba, що генерують негативно заряджені частинки, які ефективні в боротьбі з москітами. Підвищена концентрація іонів сприяє усуненню тарганів і допомагає боротися з термітами.

Дана технологія буде корисна людям, що палять, адже вона здатна швидко видалити тютюновий запах, запобігає появі плям на паперових шпалерах.

Фільтрація в кілька етапів

Кондиціонери Тошиба припускають використання відразу декількох типів фільтрації:

  • Плазмовий. Проводить очищення повітря швидше в десять разів, ніж неелектричні аналоги, встановлені в більшості спліт-систем.
  • Супер OxiDeo. В очищенні беруть участь кавові екстракти і вітамін С. Перший відповідає за адсорбцію шкідливих  токсидів, другий діє як антиоксидант, нейтралізує активний кисень.
  • Гінкго фільтр. Листя цього дерева використовуються в східній медицині як ліки. До їх складу входить порядкаста шістдесяти корисних речовин. Toshiba впровадили цю технологію для видалення можливих алергенів з повітря.
  • Фільтр цеоліту. Здатний поглинути запах диму аромати страв, що випікаються. Технологія передбачає його симбіоз з титаном для більш ретельного очищення повітря. Такий дует набагато ефективніше звичного вугільного фільтра. Термін дії цеоліту складає 5 років.

Здатність до самоочищення

Теплообмінник — ідеальний «будинок» для цвілі. Кондиціонери Тоshiba оснащені функцією автоочищення. Вона видаляє залишкову вологу, не даючи бактеріям розмножуватися. Відповідно не буде з’являтися неприємний запах, не доведеться вдаватися до механічної чистки.

Toshiba - Инверторные кондиционеры Toshiba

Придбайте інверторні кондиціонери Тoshiba  у нашому онлайн магазині  «wind.lviv.ua» Ми забезпечимо великий вибір кліматичної техніки за доступними цінами, швидку доставку і встановлення.