Ионизация воздуха в кондиционере

А чим дихаєте ви?

Переваги іонізації повітря в кондиціонері

У повітрі закритих приміщень, де одночасно перебуває багато людей і працює техніка, кількість негативних іонів значно знижено. Які наслідки здоров’ю людини несе таке повітря? Як вибрати кондиціонер, який впорається із завданням максимального очищення повітря?

Низька концентрація аніонів може привести до передчасної втоми, апатії, поганого самопочуття людей. Щоб забезпечити приємну атмосферу, зробити повітря для подиху комфортним і корисним, необхідний додатковий приплив негативних іонів. З таким завданням відмінно справляється кондиціонер з іонізатором повітря. TOSHIBA випускає  моделі спліт-систем з функцією іонізації повітря, як N3KVR.

Позитивний вплив на здоров’я людини

В середньому кондиціонер з іонізатором здатний виробити 30-50 тисяч негативно заряджених іонів на 1 см ³ повітряної маси. Подібна величина насичення повітря аніонами може зрівнятися з природного концентрацією, наприклад, в лісі або біля водоспаду. Крім того, іонізація надає на організм людини тонізуючу, підбадьорливо, стимулює роботу мозку, знімає напругу, сприяє здоровому обміну речовин, значно знижує негативний вплив від включених телевізорів і моніторів комп’ютерів, а також благотворно оздоровчий вплив при гострих і хронічних ЛОР-захворюваннях, алергії. Іонізація сприяє суттєвому зменшенню ризику поширення ГРЗ та інших вірусних інфекцій, підвищення імунітету людини.

Переваги очистки повітря

Якщо для будинку або офісу ви вибрали кондиціонер з іонізацією повітря то крім відмінного самопочуття ви отримаєте такі переваги:

  • Антибактеріальний ефект. При іонізації ведеться очистка воздуха від бактерій, грибків і плісняви. Негативно заряджені іони при зіткненні з шкідливими мікроорганізмами і спорами, що знаходяться в повітрі, руйнують їх оболонки. Усунення хвороботворних бактерій проходить за 2-3 години функціонування спліт-системи.
  • Видалення неприємних запахів. Аніони розщеплюють молекули неприємних запахів на менш шкідливі дрібні речовини. 5 хвилин функціонування іонізатора досить, щоб в приміщенні не залишилося тютюнового диму.
  • Усунення з повітря деяких небажаних хімічних молекул. Не менш важливою є здатність аніонів розщеплювати небезпечні хімічні сполуки, що випускаються в повітря предметами або аерозолями.

Іонізція повітря – надзвичайно корисна функція. Її принцип полягає в позитивному впливі іонів на організм людини, а також в успішному очищенні повітря в приміщенні за рахунок фізичних властивостей аніонів. Ця функція в спліт-системах вважається опцією додаткової фільтрації.

На відміну від побутових, в напівпромислових кондиціонерах функція іонізація не представлена. Для таких спліт-систем, які обслуговують приміщення значних площ, притаманні інші унікальні особливості. Промислові кондиціонери мають високу енергоефективністю, здатністю до потужного обігріву та функціонування в широкому діапазоні робочих температур.