Как сохранить здоровье зимой? Увлажнители Neoclima заботятся о Вашем здоровье!

Зволожувачі Neoclima піклуються про Ваше здоров'я!

При зниженні температури повітря на вулиці,  знижується й відносна вологість повітря всередині приміщень. Якщо взимку (при температурі 0⁰С) відносна вологість повітря на вулиці становить 90% (повітря містить 4.37 грама води), то, потрапляючи в приміщення (+ 22⁰С), це ж повітря відразу нагрівається і його відносна вологість стає лише близько 22%. Чим нижче температура за вікном, тим нижче рівень відносної вологості в приміщенні – це неминуче (див. Таблицю).

повітря негативно впливає на здоров’я людини і особливо дітей. Межі для нормальної вологості повітря новонародженої дитини знаходяться  в межах 50-70%. Для дорослих ці межі зміщуються  до 40-60%. Дефіцит вологості сприяє підвищенню концентрації небезпечних алергенів і пилу в повітрі. При низькій вологості також відбувається підсихання слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, викликаючи подразнення шляхів, дискомфорт і появу  надлишкового слизу. “

      Людина (особливо дитина) стає більш вразливою  для інфекцій. При виникненні інфекційного захворювання підвищена сухість в приміщенні буде сприяти лише збільшенню хвороби. Педіатри радять не тільки працівникам дитячих установ, а й батькам в квартирах і будинках під час опалювального сезону використовувати спеціальні зволожувачі повітря, які будуть автоматично підтримувати вологість приміщення в нормативних межах 40-60%, адже в опалювальний сезон природна вологість в приміщеннях рідко сягає 30% .

      Низька вологість повітря, особливо в опалювальний сезон, викликає й інші проблеми в нашому житті.

 Спробуємо вказати деякі з них нижче:  

  1. Чому старіє шкіра?

       Коли вологість повітря нижче норми, це відразу позначається на нашому самопочутті! Сухе повітря призводить до пересихання шкіри рук і обличчя. І, як наслідок, до раннього старіння і в’янення шкіри. Жодна жінка, та й жоден чоловік не бажає мати зморщене обличчя, навпаки, всі прагнуть довести стан своєї шкіри до ідеалу. Людська шкіра за добу здатна втрачати до 0,5 л води, а в зимовий період  –  до 1,0 л. Варто підвищити вологість повітря в своєму будинку з 25 до 50%, і втрати вологи шкірою скоротяться приблизно вдвічі (!). Тут все залежить від вас, можна вибрати прилад, не тільки ефективно зволожуючий, але і очищуючий повітря в приміщенні. З цим завданням відмінно впораються зволожувачі та мийки повітря Neoclima.

  1. Чому гинуть квіти?

       Дуже важливо підтримувати в приміщенні необхідну для рослини вологість повітря. Деякі рослини, наприклад аспарагус, ніколи не зацвіте в приміщенні з сухим повітрям, навіть якщо його поливають так, як потрібно. Занадто низька вологість повітря викликає опадання пагонів і бутонів, уповільнює ріст рослини. Взимку, вологість в приміщенні падає до 20%. Не дивно, що рослини страждають, адже більшості з них необхідний  вміст вологи на рівні 60-90%. Єдиним реальним виходом можуть послужити побутові зволожувачі повітря  Neoclima.

  1. Чому сохнуть меблі й паркет?

        Важливо пам’ятати, що дерево – це природний матеріал, на який впливають температура і вологість приміщення, не дарма про дерево кажуть, що воно «дихає». Якщо у вашому будинку стояїть дерев’яні або антикварні меблі, лежить паркет, зберігаються дерев’яні музичні інструменти, то під час зимового опалювального сезону, коли повітря в приміщеннях достатньо пересихає, шви між паркетними планками розходяться і в підлозі можуть з’явитися щілини, меблі пересихають  і тріскаються, або деформуються, музичні інструменти змінюють свою тональність. Для того щоб уникнути цих проблем, необхідно підтримувати правильну вологість повітря, і зволожувачі повітря  Neoklima допоможуть уникнути і цих проблем.