Кондиціонер і дитина

Кондиціонер і дитина

Сучасний кондиціонер – це багатофункціональний пристрій, який покликаний створити оптимальний мікроклімат в приміщенні: обігріти при необхідності або охолодити, підсушити або очистити повітря. Батьків, в першу чергу, хвилює питання, чи не надасть він шкоду здоров’ю дітей.

 • Про правила користування

  Основною функцією кондиціонера є охолодження повітря в жарку погоду. Задушливий, сперте повітря надасть набагато більш несприятливий вплив на організм дитини, ніж прохолодний і свіже повітря. Духоту особливо погано переносять немовлята, так як у них ще не відрегульовані теплообмінні процеси в організмі.

  Основна вимога при експлуатації пристрою – використовувати його правильно, враховуючи всі рекомендації виробника. Тим більше, це актуально, якщо в сім’ї є діти. Необхідні умови використання:

  • У кімнаті дитини встановлювати прилад на відстані від дитячого спального місця. Діти не повинні постійно перебувати під постійною прохолодною повітряним струменем.
  • Необхідно систематично проводити очищення пристрою, в середньому 1 раз місяць.
  • Паралельно з охолодженням необхідно періодично очищати і зволожувати повітря.
  • При виборі кондиціонера в дитячу кімнату необхідно враховувати її площа і відповідно до цього підбирати його потужність.
  • Необхідно враховувати різницю між температурою в кімнаті і на вулиці. Вона повинна становити 5-7 одиниць. При перевищенні норми дитина може захворіти.
  • Для того щоб повітря в кімнаті рівномірно розподілявся, рекомендується періодично встановлювати прилад на режим вентиляції.

Кондиціонер, який грамотно встановлений і правильно використовується, принесе тільки користь і дорослим, і дітям в будь-який час року. На всі виникаючі питання про їх експлуатації дадуть фахівці компанії WIND.