Чи встановлювати кондиціонер, якщо є діти?

Чи встановлювати кондиціонер, якщо є діти?

Дитячий організм може адаптуватися під ті умови, в які потрапив. І чим дитина молодша, тим більша в неї здатність адаптуватися до життя в кондиціонованому приміщенні. Чим дитина молодша, тим небезпечнішою для неї є спека, бо тіло і так багато тепла виділяє.

Людські судини дуже швидко реагують на зміну температури повітря. З моменту народження можна купати дитину в прохолодній воді, використовувати контрастний душ, що можна побігати босими ногами по холодній підлозі. Це корисно. Якщо мама вчить дитину, що таке контрастний душ, протяг і температурні перепади, то дитині безпечно зайти зі спеки в приміщення, де працює кондиціонер.

Кондиціонер сушить повітря. Це правда.

1.       Вчасне знайомство. Коли жарко, тоді й користуйтеся кондиціонером. Чим молодший, тим краще адаптується до життя з кондиціонером і буде безпечніше.

2.       Технічне обслуговування.

3.       Грамотна експлуатація: направлення потоку повітря. Важливо, щоб дитяче тіло не знаходилося в потоці повітря. Кондиціонер може знаходитися в дитячій кімнаті, але потік повітря не має потрапляти на місце, де вони сплять чи бавляться.

4.       Поступове зниження температури. Чим більший контраст температур, тим складніше дитині адаптуватися. На приклад, якщо ви поставили температура на кондиціонері 24, а в кімнаті 30 градусів, то з нього насправді виходить 18 градусів. Вона стане 24 тільки тоді, коли температура в кімнаті буде 24 градуси. Краще поставте 28, через півгодини 24.

Якщо виникає ВІДЧУТТЯ ХОЛОДУ, то ви поставили НЕПРАВИЛЬНІ ЦИФРИ.

5.       Контроль вологи. Контролюйте температуру і вологістю повітря за допомогою пристроїв, які контролюють цей показник. Оптимальна вологість повітря – 40-70%. Використовуйте зволожувачі повітря.

Періодично потрібно зволожувати дитині носові ходи за допомогою сольових розчинів. Пшикайте в ніс дитини кожні 30-40 хвилин сольовий розчин і можливість пересихання буде мінімальне. І давайте часто пити.

Повітрообмін. Кондиціонер ефективний тоді, коли в кімнаті закриті вікна. Періодично потрібно провітрювати приміщення.

До користування будь-якою річчю потрібно підходити з розумом, і кондиціонер не виключення. Все добре у міру і без фанатизму.