Отображение 1–24 из 204

Кондиціонери Neoclima та їх особливості
Якщо повернутися до історії самої торгової марки під назвою Neoclima, ми побачимо, що вона почалася зі створення торгової компанії на території Греції ще в 1977 році. Основну діяльність компанії з самого початку можна охарактеризувати виробництвом повітряних завіс, а також кліматичного обладнання. Понад 30 років компанія займається професійною діяльністю на ринку кліматичної техніки, що дає можливість завойовувати все більше і більше довіри своїх клієнтів по всій земній кулі, а також стати впізнаваним виробником систем кондиціонування, обігріву, обладнання для систем вентиляції та теплових завіс.
В основу технологічної бази від Neoclima включається система R&D, яка регулярно проводить різні розробки і тести своїх нових продуктів, модернізованих моделей. В основі лабораторій і науково-технічних центрів, які знаходяться по всьому світу, стоїть оцінка різних перспектив у розвитку прогнозованих вимог і сучасних технологій. Вони ж пред’являються в майбутньому до техніки.
Розробники постаралися вмістити концепцію в назву NeoClima – новий клімат.
Певними особливостями цього обладнання можна сміливо назвати вимоги до надійності, якості та ефективності. Всі продукти, які випустила компанія Neoclima, є поєднанням кращих розробок та інновацій, високотехнологічних і дизайнерських рішень.
Уже сьогодні Neoclima виробляє своє обладнання в таких країнах як Італія, Німеччина, Греція, Литва, Україна, Польща, а також деяких країнах Азії.
Як правильно обрати та купити кондиціонери Neoclima?
Щоб правильно підібрати і купити кондиціонери Neoclima, необхідно визначитися з деякими особливостями сучасних систем. Зокрема, найбільш поширені:
Віконні кондиціонери. Кріпляться безпосередньо на вікні, але займають простір, перекривають денне світло і сприяють проникненню в квартиру холодного повітря взимку. Також вони сильно шумлять і здатні тільки на охолодження. Основний плюс – низька ціна.
Мобільні кондиціонери. Всі елементи приховані в одному корпусі. Перевага – можливість переміщати обладнання по квартирі при необхідності. Часто супроводжуються пультами і додатковими опціями і не вимагають спеціальної установки. Мінуси – шум і необхідність виведення назовні шланга для відводу води.
Спліт-системи. Сучасна конструкція з внутрішнім і вуличним блоком. Плюси – функціональність, ефективність і низький рівень шуму. Основний мінус – можливість використання тільки в одному приміщенні. Для комплексного вирішення встановлюються мультисистеми, в яких до вуличного блоку підключаються відразу кілька внутрішніх.
Щоб правильно підібрати тип системи і розрахувати її потужність, необхідно враховувати конфігурацію і призначення приміщення, висоту і площу, кількість вікон і дверей, планування, те, наскільки приміщення прогрівається сонцем або під час опалювального сезону і безліч інших індивідуальних дрібниць.
Кондиціонери Neoclima: ціна та гарантії
Щоб купити кондиціонери Neoclima, ціна яких точно впишеться в бюджет, звертайтеся до фахівців нашої компанії «Wind». Ми допоможемо підібрати оптимальне рішення, незважаючи на складність і масштаби проекту.
В асортименті – найпростіші побутові системи для квартир і приватних будинків, складне обладнання для офісів та підприємств і все необхідне допоміжне обладнання, включаючи системи фільтрації, очищення і зволоження повітря, системи вентиляції.
Компанія «Wind» пропонує не тільки купити кондиціонери Neoclima. Ми також надаємо гнучкі знижки, організуємо своєчасну доставку, допоможемо з вирішенням усіх нюансів на етапі вибору, планування та реалізації проекту, розробимо комплексне рішення, все доставимо, встановимо і забезпечимо подальше обслуговування.