Из кондиционера течет вода: что делать?

З спліт системи тече вода: що робити?

Кондиціонер являє собою цільну спліт-систему, що складається з внутрішнього і зовнішнього блоків. Зовнішній розташовують зовні будівлі – на даху, балконі, горищі, стіни, внутрішній – безпосередньо в тій кімнаті, яку планується кондиционировать. Блоки тісно взаємопов’язані і з’єднані між собою спеціальними трубками.

Ми не раз помічали, що з зовнішнього блоку через трубку тече вода. Багато хто вважає, що так і повинно бути. Насправді, це каприз спліт-системи пристрою, який не віщує нічого доброго і може вилитися в поломку.

Про причини протікання

Власникам необхідно мати уявлення про причини витікання рідини з кондиціонера для того щоб вчасно відреагувати на неполадки.

  • Неправильний монтаж пристрою при установці.
  • Засмітився дренажний канал, тобто, власник його не чистить. Оптимальне рішення проблеми: виклик фахівців, які прочистять канал професійно. Інструкція по чистці дренажної системи.
  • Засмітилася пластикова трубка, яка виведена на вулицю. Засмічення міг утворитися через скупчення там комах. Проблема вирішиться просто силами фахівців, які зроблять це кваліфіковано.
  • Відбувається витік фреону – сама небажана і небезпечна причина, так як вона може привести до виходу з ладу всієї системи. Запас фреону в кондиціонері має звичай закінчуватися, тому щоб уникнути поломки всього пристрою необхідно його заповнювати. Це можуть призвести майстри, які знають про пристрій кондиціонерів все.

Обслуговування кондиціонера – необхідна умова того, що він буде працювати без перебоїв і прослужить своїм власникам довго. Можна здійснювати чистку і догляд за ним самостійно, звільняючи від бруду, пилу і засмічень своїми руками, але краще, ніж знають фахівці, цього не зробить ніхто. Для цього необхідно звернутися в компанію WIND, де вам нададуть вичерпну інформацію з усіх питань, що стосуються експлуатації спліт-систем.