Як вибрати кондиціонер? Leave a comment

Як вибрати кондиціонер?

3 основних поради, щоб вибрати кондиціонер, і щоб він вам подобався ще кілька років поспіль.

У вас є бажання, щоб кондиціонер подарував вам трішки комфорту і насолоди не тільки в звичайній рекламі, яку ми бачимо щодня, але й у вашому власному житті. Прямо зараз ми постараємося вам порадити все те, завдяки чому ви зможете уникнути самих основних розчарувань і помилок.

1.     “Оцініть” ваше приміщення і дізнайтеся всі дані по ньому

Що ж потрібно знати перед тим найголовнішим – як вибрати кондиціонер?

І так …

1) Розміри і кількість вікон;

2) Площа і тип приміщення;

3) Сонячна сторона у кімнати чи ні;

4) Скільки людина, як правило, буде перебувати в кімнаті;

5) Кількість техніки всередині приміщення, яка вироблятиме тепло;

Уже за допомогою тільки цих даних фахівцеві буде в рази простіше зробити підрахунки і правильно вибрати потрібну модель кондиціонера.

2.      Вкажіть ваші вимоги і насамперед, розставте пріоритети

Ви ставитеся до комфорту дуже трепетно? Ви мрієте про те, щоб навіть найменший шум не зміг порушити ваш відпочинок? У такому випадку ми радимо вам дивитися в бік інверторних типів кондиціонерів, вони стануть для вас оптимальним вибором. Дане обладнання буде служити вам більше 15 років, за лічені хвилини створить комфортну температуру і при всьому цьому заощадить приблизно 70% електроенергії за рік.

Ви раніше планували вже користуватися кондиціонером тільки час від часу і для себе шукали бюджетний варіант? У такому випадку класична спліт-система буде для вас відмінним вибором і підійде для будь-якої сім’ї. Як мінімум протягом 7 років  побутовий кондиціонер буде піклуватися про ваш сприятливий клімат в усьому домі.

Ви визначилися з вибором кондиціонера? Тепер залишилося подумати про його монтаж.

І наостанок …

3.       Монтаж кондиціонера: зробити самому на свій страх і ризик або ж довірити справу професіоналам?

Так звана “Власна” установка вважається лідером серед усього кліматичного обладнання – найчастіше саме завдяки їй буває найбільше звернень в сервісні центри. Навіть надійні японські флагмани, можуть легко вийти з ладу за 6-7 місяців, якщо обладнання налаштоване і монтувалось неправильно.

 Ви готові пожертвувати новим купленим кондиціонером заради власних експериментів? Якщо ні, тоді пропонуємо звернутися до фахівців компанії WIND. Тут ви дуже докладно дізнаєтеся, як вибрати кондиціонер, також отримаєте величезний комплекс послуг з установки, налаштування та сервісного обслуговування вашого кондиціонера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надішліть нам номер телефону і ми вам зателефонуємо

Заявка на дзвінок


Дякуємо ми зв'яжемося з вами протягом 5 хвилин:)