Showing all 2 results

Кліматична техніка Daikin від японського виробника завоювала лідируючі позиції на міжнародному ринку. Основна ціль – забезпечити клієнтів безпечною високоякісною продукцією та високим рівнем сервісу. Серед особливостей, якими володіють кондиціонери Дайкін – мінімізація впливу на навколишнє середовище (розробка нових холодоагентів та використання функції сезонної ефективності).

Купити японські кондиціонери Daikin у Львові можна для побутового, комерційного та промислового використання. У будь-якому випадку, ви точно будете задоволені якістю роботи, низьким рівнем шуму та високими енергоефективними властивостями.

Система роботи кондиціонерів Daikin – інверторна система управління.

В чому її суть? Компресор швидко реагує на будь-яку зміну температури, тому кондиціонер підтримує постійну, комфортну атмосферу в приміщенні. Користувач сам встановлює необхідний температурний режим – кроком в 0,5 градуса. А коли температура досягла вказаного значення – компресор починає працювати на 10-15% від своєї потужності, але не вимикається. Таким чином, ви економите електроенергію, а у приміщенні завжди комфортно.

Переваги кондиціонерів Daikin

Фільтрація повітря
Спеціальна функція за дві години повністю оновлює повітря (охолоджене або підігріте) в приміщенні, навіть при зачинених вікнах.

 

Зволоження / осушення повітря

Волога поглинається з навколишнього повітря, а потім передається прямо в приміщення, через очисні фільтри. Також кондиціонер може працювати на зниження вологості повітря (особливо актуально влітку, при високих температурах).

 

Автоматичне очищення фільтрів

Спеціальна щіточка очищає фільтр від пилу. Це зручно, і не потрібно робити це вручну. Регулярне чищення допомагає зекономити до 25% електроенергії, так як повітря безперешкодно проходить через систему.

 

Як правильно вибрати кондиціонери Daikin?

Ніяких секретів немає. Важливо точно розуміти: яку площу приміщення необхідно охватити та які функції для користувача є необхідними. Продаж кондиціонерів широкого модельного ряду, низькі ціни та комфортний функціонал роблять дану техніку однією із найбільш популярних серед користувачів.

Купити кондиціонер Daikin у місті Львів з повними сервісом установки та монтажу можна у нас, в  “Airwind”. Ми допоможемо підібрати модель для вашої квартири, офісу або будинку – звертайтесь до наших менеджерів за консультацією.

Заявка на дзвінок


Дякуємо ми зв'яжемося з вами протягом 5 хвилин:)