Зимовий комплект для кондиціонера

Зимовий комплект для кондиціонера

Сучасні побутові кондиціонери розраховані на експлуатацію при негативних температурах до -25 ° C включно. Цей показник характерний для систем примусової рециркуляції повітря, що мають побутовий принцип роботи. Побутові кондиціонери інших типів (неінверторнікондиціонери), в залежності від модифікації і виробника, розраховані на експлуатацію при температурах до -5 ° C. Для забезпечення роботи даного обладнання в холодних умовах кондиціонеринеінверторного типу оснащуються зимовим комплектом.

В зимовий комплект входить:

  • Регулятор швидкості обертання вентилятора. Цей пристрій призначений для регулювання числа оборотів вентилятора зовнішнього блоку в залежності від температури атмосферного повітря.Наприклад кондиціонери  Toshibaпередбачають можливість зменшення ступеня охолодження фреонового контуру. Ця функція реалізується за допомогою зниження числа оборотів вентилятора і зменшення повітряного потоку, що надходить в теплообмінник.
  • Обігрівач картера компресора зовнішнього блоку. Цей пристрій призначений для підтримки необхідної температури компресора в момент запуску. Попередній обігрів картера дозволяє уникнути загустіння масла і закипання фреону, що може стати причиною гідроудару та пошкодження даного вузла в момент запуску. Вибираючи, який кондиціонер купити, необхідно звернути увагу на тип нагрівача. Модифікації цього обладнання, оснащені вбудованим термостатом, включаються при зниженні температури до -10 ° С і автоматично відключаються при підвищенні даного показника до +20 ° С. Також існують моделі, виготовлені на основі керування за допомогою терморегулятора кабелю, максимальна температура нагріву якого становить +65 ° С. Монтаж обігрів картера проводиться з урахуванням необхідності подачі постійного живлення до даного вузла. Устаткування розташовується на 3 см вище нижньої точки компресора.
  • Обігрівач дренажу. Цей пристрій призначений для підтримки температури відводиться від внутрішнього блоку конденсату при негативних температурах атмосферного повітря. Вибираючи, який кондиціонер купити, необхідно звернути увагу на можливість монтажу обігрівача. Залежно від особливостей конструкції розрізняються пристрої, призначені для установки зовні або всередині системи дренажу.

Детальнішу інформацію по наявності,встановленні та ціні зимового комплекту, ви можете замовити консультацію менеджера на нашому сайті ua.wind.lviv.ua або за телефонами:

097-004-12-56;

093-024-15-14;

032-253-40-09