Неприємний запах з кондиціонера

Неприємний запах з спліт-системи

Купівля спліт-системи – серйозне рішення, пов’язане з витратою певної суми з бюджету сім’ї, тому всім хочеться щоб придбання виправдало надії, і його експлуатація нікого не засмучувала. Так трапляється, що і з якісними механізмами трапляються неполадки.

 

Про види запахів

Поява запахів з пристрою має свою специфіку і причини виникнення:

 

  •  Горілий запах свідчить про те, що несправна проводка. Пристрій необхідно відключити і викликати майстра.
  • Запах пластика зазвичай виходить від деталей неякісного приладу. Необхідно враховувати це на етапі вибору товару, не соромитися і принюхуватися до деталей. Заощадивши на вартості дешевого приладу, неможливо виграти на здоров’я.
  • Запах вогкості або цвілі свідчить про появу мікроорганізмів у внутрішньому блоці. Ефективним засобом боротьби і з запахом, і безпосередньо з грибком є дезінфікуючі склади на спиртовій основі. Ними необхідно кілька разів обробити всі деталі внутрішнього блоку. Не варто думати, що запах з системи випарується сам собою. Кондиціонер охолодить кімнату в спеку, але задоволення від цього буде зіпсовано, також запах може викликати алергічну реакцію

Причини виникнення запаху з внутрішнього блоку найчастіше пов’язані з неналежним доглядом за пристроєм. Найпоширеніша причина – поява мікроорганізмів – свідчить про те, що чистка його не проводилася з моменту покупки, і  мікроорганізми вирішили, що це їхній дім.

Саме прийнятне рішення – не чекати появи запаху сирості, а проводити профілактичні заходи з очищення від забруднень і пилу обох блоків. Рекомендується запрошувати фахівців компанії WIND, які мають великий досвід в очищенні кондиціонерів за прийнятною вартістю і з гарантією якості.